4:3
4:2
- : -

Hippos Žďár n/S. - Sklo Bohemia Světlá n/S 9:5
4. Kryštof Koloušek, 20. Tomáš Hrubý, 23. Pavel Rous, 26. Tomáš Hrubý, 28. David Pleskač, 34. Tomáš Hrubý, 37. Pavel Rous, 39. Pavel Rous, 39. Tomáš Havelka - 17. Martin Pavelka, 20. Jan Hofman, 28. Martin Kučírek, 38. Milan Tvrdík, 40. Martin Pavelka; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Graňák ? - David Musil ?; po třetinách: 1:0, 4:3, 4:2;
45:00
41:54
Timeout Hippos Žďár n/S.
41:54
Vyloučen hráč Andrej Čapek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
39:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka, asistoval Luboš Brzoň (9:5).
38:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Havelka, asistoval Tomáš Pokorný (9:4).
38:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Lukáš Hudeček (8:4).
37:31
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Milan Tvrdík, asistoval Martin Kučírek (7:4).
36:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Martin Kršek (7:3).
33:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Pavel Rous (6:3).
30:00
30:00
27:49
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Kučírek, asistoval Milan Tvrdík (5:3).
27:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil David Pleskač, asistoval Filip Mašek (5:2).
25:28
22:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (3:2).
19:33
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Jan Hofman, asistoval Milan Tvrdík (2:2).
19:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Tomáš Havelka (2:1).
16:42
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Martin Pavelka bez asistence (1:1).
15:00
15:00
03:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Kryštof Koloušek, asistoval Martin Kršek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Filip Boháček, Lukáš Hudeček, Filip Mašek, David Pleskač, Tomáš Pokorný