1:1
2:3
- : -

FBC Mohelnice - Florbal Exelsior Havířov 7:6
1. Filip Sedmera, 8. Filip Sedmera, 14. Adam Špička, 15. Maxián Přikryl, 22. Maxián Přikryl, 38. Matěj Bizek, 45. Matěj Bizek - 10. Štěpán Graf, 11. Adam Feber, 28. Martin Kutáček, 33. Nikolas Urbančík, 38. Jakub Čechal, 44. Martin Kutáček; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Hampl ? - Jakub Mikunda ?; po třetinách: 4:2, 1:1, 2:3;
45:00
44:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek bez asistence (7:6).
44:10
Vyloučen hráč Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
43:08
Timeout FBC Mohelnice
43:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Martin Šulc (6:6).
41:33
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:27
Vyloučen hráč Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
37:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Petr Martynek (6:5).
37:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Radek Weidinger (6:4).
34:14
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
32:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Nikolas Urbančík bez asistence (5:4).
30:00
30:00
27:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček bez asistence (5:3).
21:20
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Maxián Přikryl, asistoval Filip Sedmera (5:2).
20:35
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:47
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Maxián Přikryl bez asistence (4:2).
13:56
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Špička, asistoval Filip Sedmera (3:2).
10:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Radim Pecháček (2:2).
09:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Petr Martynek (2:1).
07:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Maxián Přikryl (2:0).
00:52
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Heidenreich (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Václav Baláž, Jakub Čechal, Petr Martynek, Nikolas Urbančík, Štěpán Graf