2:2
- : -
SCC SEMILY

FBC Česká Lípa - SCC SEMILY 8:4
2. Richard Šulc, 8. Oliver Brodský, 15. Oliver Brodský, 16. Antonín Stárek, 20. Antonín Stárek, 24. Richard Šulc, 34. Jiří Astaloš, 35. Richard Šulc - 3. Matěj Pavlata, 9. Petr Farský, 37. Jakub Strnad, 43. Jiří Havrda; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Kněžour 10 - Martin Forman 17; po třetinách: 3:2, 3:0, 2:2;
45:00
44:59
Děkujeme Vám za sledování dnešního onlajnu, doufáme, že se Vám líbil, a přeji příjemný zbytek neděle všem!!! A příště znovu u faktů s Honzou!
44:45
Naděje umírá jako poslední... ale vypadá to, že konec se blíží....
43:37
COMEBACK IS REAL!!! LETS GO SEMILY!
43:00
Včera jsem slíbil mojí kamarádce, že jí dám v komentářích shoutout. Takže Vám jen chci oznámit, že jsem včerejšek údajně strávil s nejhezčí holkou v Liberci. Takhle stačí?
42:54
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jiří Havrda, asistoval Matěj Pavlata (8:4).
40:44
Vyloučen hráč Tomáš Chmelík družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
40:00
Příkaz Dejvovi zněl jasně - nenech se o..bat!!
37:20
Jak jsme se před pár vteřinami dozvěděli od jednoho ze semilských, když hráč "couvá jak de..l", neměl by obdržet dvouminutový trest s kódem 915 - nedovolená vzdálenost.
37:07
Fakt č. 3: Značka UNIHOC byla založena v roce 1969 ve Švédsku. Její zakladatel: Carl-Åke Ahlqvist.
36:34
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jakub Strnad, asistoval Tomáš Chmelík (8:3).
36:03
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
35:00
Florballový míček původně sloužil jako tréninková pomůcka amerických baseballistů. Děrovaný plastový míček totiž neničil už beztak velmi zkoušené lokty nadhazovačů a zároveň si zachoval kvalitní letové vlastnosti. Díky děrování na něj nepůsobil velký odpor vzduchu a i přes značně nízkou váhu dobře držel trajektorii letu. Tak tedy vznikl florballový míček.
34:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Antonín Stárek (8:2).
33:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Astaloš, asistoval Antonín Stárek (7:2).
32:50
VÍTE, ŽE... nejvíce trestných minut v mezistátním florbalovém utkání padlo mezi Německem a Maďarskem na MS 2004 - 41 trestných minut?
30:01
V přestávkovém programu se nám předvedli na hřišti dva liberečtí snajpři, Filip Radostný a Honza Šusta.
30:00
30:00
29:59
Během posledních pár minut byla možnost vidět velmi dobré šance na obou stranách.
29:05
Zápas začíná nabírat na obrátkách.
27:01
Timeout SCC SEMILY
23:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Oliver Brodský (6:2).
23:31
Hráči České Lípy se snaží hrát velmi takticky, drží se na míčku ve vlastní třetině a hodně a přesně si nahrávají.
22:00
Máme za sebou skoro polovinu druhé třetiny a celkem v této třetině šly tři střely na obě branky dohromady.
19:35
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Richard Šulc (5:2).
18:20
Nevím, co více k tomuto zápasu dodat... Momentálně jediné, na co myslím, je oběd, který jsem si zapomněl doma.
15:50
Hráči Semil si museli verbálně připomenout, že hrají přesilovku.
15:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek bez asistence (4:2).
15:19
Atmosféra nulová. Jako na funuse.
15:00
15:00
14:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (3:2).
14:36
Vyloučen hráč Tomáš Ort družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
13:50
Obě mužstva asi zapomněla, že by se na bránu mělo při florbale střílet...
12:15
A znovu.
11:22
A máme to tu znovu - neustálé nahrávání za brankou.
09:00
Hráči České Lípy se snažili unavit soupeře nahráváním míčku za brankou. podařilo se
08:03
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Petr Farský, asistoval Jakub Strnad (2:2).
07:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Richard Šulc (2:1).
02:34
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Matěj Pavlata, asistoval Lukáš David (1:1).
01:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Richard Šulc, asistoval Jakub Kněžour (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Lukáš David, Jiří Havrda, Matěj Pavlata, Milan Mládek