3:3
1:0
- : -

FBC ORCA KRNOV - 1.MVIL Ostrava 5:4
7. Vladimír Pavlík, 22. Matyáš Směšný, 25. Václav Borák, 27. Albert Ranostaj, 38. Matěj Župka - 14. Radim Valigůra, 19. Milan Sirý, 22. Radim Valigůra, 25. Jan Hinčica; rozhodčí: Radek Vybíhal - Roman Sasín; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adam Daněk ? - Filip Puzoň ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:0;
45:00
44:24
Timeout 1.MVIL Ostrava
41:08
Vyloučen hráč Albert Ranostaj družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
37:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Matěj Župka, asistoval Vladimír Pavlík (5:4).
30:00
30:00
26:58
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Albert Ranostaj, asistoval Petr Rožnovský (4:4).
25:01
Vyloučen hráč Petr Hopp družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:34
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Hinčica, asistoval David Pisko (3:4).
24:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Václav Borák, asistoval Štěpán Čevela (3:3).
21:47
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Jan Hinčica (2:3).
21:02
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Matyáš Směšný bez asistence (2:2).
19:01
Vyloučen hráč David Štirba družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
18:16
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Milan Sirý, asistoval Tomáš Elbl (1:2).
15:00
15:00
13:06
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Radim Valigůra, asistoval Jan Kafna (1:1).
06:58
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Vladimír Pavlík, asistoval Matyáš Směšný (1:0).
05:21
Vyloučen hráč Radim Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:24
Vyloučen hráč Petr Rožnovský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: David Štirba, Petr Hopp, Jaromír Kuchař, Jaroslav Kaprál, Daniel Král
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Ondřej Bohačík, Václav Borák, Štěpán Čevela, Jakub Hon, Matyáš Směšný