2:2
1:1
- : -

HAGA Pardubice - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:3
2. Jakub Vašina, 10. Daniel Pravec, 19. Daniel Pravec - 10. Martin Drholec, 12. Hynek Nývlt, 20. Štěpán Havelka; rozhodčí: Ondřej Slabý - Veronika Kyšková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Koldinský ? - Adam Zmátlík ?; po třetinách: 2:2, 1:1;
24:00
19:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Štěpán Havelka bez asistence (3:3).
18:51
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pravec, asistoval Jakub Vašina (3:2).
18:48
Timeout HAGA Pardubice
12:00
12:00
11:47
Vyloučen hráč Šimon Karlík družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
11:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt bez asistence (2:2).
09:40
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Martin Drholec bez asistence (2:1).
09:10
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pravec, asistoval Ondřej Špaček (2:0).
01:20
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jakub Vašina, asistoval Martin Born (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Slabý a Veronika Kyšková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Adam Zmátlík; hráči v poli: Vratislav Khol, Šimon Karlík, Štěpán Havelka, Martin Drholec, Matouš Morávek