1:1
3:3
- : -

FbŠ Bohemians Praha 4 zelení - Technology Florbal MB White 5:4p
10. Jonáš Vojtěch, 14. Matouš Dubovský, 20. Martin Čihák, 26. Lukáš Hubáček, 52. Martin Čihák, N Martin Čihák - 1. Aleš Chmelař, 22. Christian Bagdaň, 24. Aleš Chmelař, 26. Daniel Bruntz; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jan Vácha; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Novák ? - Nikolas Sičák ?, Jiří Procházka ?; po třetinách: 1:1, 3:3;

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Aleš Chmelař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč Oliver Nathan Adamy , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Pavel Šlejhar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč Matouš Dubovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB White hráč Martin Vacek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč Martin Čihák a vstřelil rozhodující gól (5:4).
26:00
Zahájení trestná střílení.
38:59
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Martin Čihák bez asistence (4:4).
26:00
25:49
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Daniel Bruntz, asistoval Vojtěch Velechovský (3:4).
25:32
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Lukáš Hubáček, asistoval Michael Čihák (3:3).
24:40
Timeout FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
23:28
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Aleš Chmelař, asistoval Martin Vacek (2:3).
22:43
Vyloučen hráč Martin Čihák družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení na 2 minuty za držení.
21:00
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Christian Bagdaň, asistoval Pavel Šlejhar (2:2).
19:54
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Martin Čihák, asistoval Oliver Nathan Adamy (2:1).
19:13
Vyloučen hráč Ondřej Honc družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:47
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Matouš Dubovský, asistoval Oliver Nathan Adamy (1:1).
13:01
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Procházka družstva Technology Florbal MB White
13:00
13:00
11:56
Vyloučen hráč Aleš Chmelař družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nesportovní chování.
11:56
Vyloučen hráč Pavel Šlejhar družstva Technology Florbal MB White na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:09
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil Jonáš Vojtěch bez asistence (0:1).
00:07
Branku družstva Technology Florbal MB White vstřelil Aleš Chmelař, asistoval Ondřej Honc (-1:1).