3:4
1:1
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - FBC ORCA KRNOV 4:7
24. Miroslav Školut, 24. Adam Krátký, 28. Jakub Suchý, 40. Josef Richter - 13. Štěpán Čevela, 15. Matyáš Směšný, 19. Dominik Menzel, 20. Jakub Hon, 27. Šimon Chovančík, 28. Matěj Župka, 38. Jakub Hon; rozhodčí: Radek Vybíhal - Roman Sasín; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Radovan Wellart ? - Matěj Kortiš ?; po třetinách: 0:2, 3:4, 1:1;
45:00
43:23
Vyloučen hráč Albert Ranostaj družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
41:26
Vyloučen hráč Miroslav Školut družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hra na zemi.
39:45
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Josef Richter, asistoval Adam Procházka (4:7).
37:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval Matěj Župka (3:7).
30:00
30:00
29:44
Vyloučen hráč Matyáš Směšný družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:49
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Matěj Župka, asistoval Albert Ranostaj (3:6).
27:33
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jakub Suchý, asistoval Jakub Jurkulák (3:5).
27:18
Vyloučen hráč Matyáš Směšný družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
26:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Šimon Chovančík, asistoval Albert Ranostaj (2:5).
23:52
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Krátký, asistoval Štěpán Jorda (2:4).
23:15
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Miroslav Školut, asistoval David Neumann (1:4).
19:35
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Hon, asistoval Matyáš Směšný (0:4).
18:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Petr Rožnovský (0:3).
17:33
Vyloučen hráč Jan Večerka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:02
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Matyáš Směšný, asistoval Albert Ranostaj (0:2).
12:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Dominik Menzel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Matěj Kortiš; hráči v poli: Matyáš Směšný, Ondřej Bohačík, Dominik Menzel, Václav Borák, Štěpán Čevela