2:0
0:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FTC Vysoké Mýto 2:1
4. Nikolas Osifčin, 6. Eduard Vlach - 18. Erik Šigut; rozhodčí: Lucie Adamová - Veronika Čubová; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar ? - Michal Kurka ?; po třetinách: 2:0, 0:1;
24:00
21:27
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry.
17:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Erik Šigut, asistoval #9 Jakub Hrdina (2:1).
15:14
Vyloučen hráč #9 Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:01
Vyloučen hráč #18 Filip Kubíček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky.
05:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #44 Eduard Vlach, asistoval #6 Jakub Vysoký (2:0).
03:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:0).
01:08
Vyloučen hráč #22 Filip Dlouhý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Adamová a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Filip Knettig, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul, Eduard Vlach, Jakub Vysoký