2:1
1:1
- : -

FC Bučis Team - FBC Draci Říčany 5:4
3. Matěj Štrobach, 9. Matěj Kolář, 22. Jan Wald, 30. Matěj Štrobach, 34. Jan Wald - 2. Martin Kaprálek, 11. David Tománek, 22. Vítězslav Špok, 36. David Tománek; rozhodčí: Petr Dunda - Filip Bollardt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Zeman ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1;
45:00
38:05
Timeout FBC Draci Říčany
35:41
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Vítězslav Špok (5:4).
33:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Wald, asistoval Matěj Štrobach (5:3).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Štrobach, asistoval Matyáš Bóday (4:3).
21:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Michal Strieženec (3:3).
21:20
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Wald, asistoval Šimon Pavlíček (3:2).
19:22
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
17:16
Vyloučen hráč Šimon Pavlíček družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
14:59
Vyloučen hráč Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování hokejky.
11:36
Vyloučen hráč Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
10:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Ondřej Kubeš (2:2).
08:38
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Kolář, asistoval Jan Wald (2:1).
02:22
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Štrobach, asistoval Tomáš Horáček (1:1).
01:53
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Martin Kaprálek, asistoval Ondřej Kubeš (0:1).