1:7
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FLORBAL CHODOV 6:21
1. Vojtěch Palatínus, 5. Vladimír Štecha, 8. Daniel Korych, 16. Emil Hejduk, 18. Štěpán Matěcha, 59. Tomáš Vitásek - 2. Marek Matejčík, 3. Marek Vávra, 13. Martin Řezáč, 14. Michal Strnad, 14. Ondřej Plíhal, 24. Ondřej Mikeš, 25. Ondřej Plíhal, 28. Ondřej Plíhal, 28. Petr Majer, 30. Ondřej Plíhal, 33. Ondřej Plíhal, 37. Marek Matejčík, 37. Ondřej Vošta, 40. Ondřej Plíhal, 48. Marek Vávra, 50. Marek Matejčík, 51. Jiří Koutný, 52. Petr Majer, 54. Radim Slunečko, 55. Šimon Doubek, 60. Mikuláš Krbec; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 14, Filip Jirman 10 - Michal Rebro 17, Karel Pergler 7; po třetinách: 5:5, 0:9, 1:7;
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "První třetinu jsme hrubě podcenili a skóre podle toho vypadalo. Pak jsme se dostali do hry a dařily se i některé věci, které jsme po hráčích chtěli. Děkujeme domácím za pěknou atmosféru a fair zápas."
60:00
59:59
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Marek Matejčík (6:21).
59:59
Komentář trenéra domacích Antonína Palatínus: V V první řadě jsem rád, že až na pár opor přijel Chodov v plné sestavě a umožnil turnovským fanouškům vidět pořádný florbal. V první třetině soupeř bezhlavě napadal a nám se podařilo dávat celkem snadné góly. Od druhé třetiny už hrál soupeř normálně a pěkně si s námi pohrál, byl to hukot. Závěrem děkuji divákům, že přišli v takovém počtu a pomohli nám užít si tento jedinečný zážitek.
59:35
Chodov prázdnou bránu netrefuje.
58:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (6:20).
57:40
Tomáš Jiránek zastavil jednu z dalších akcí Chodova.
55:00
Chybné rozehrávky Chodova Palatínus nevyužil.
54:45
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Šimon Doubek, asistoval Petr Majer (5:20).
53:41
Schéma hry je stále stejné. Každá nepřesnost domácích pramení v nebezpečné akce Chodova. Ten většinu z nich trestá.
53:07
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Mikuláš Krbec (5:19).
51:52
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (5:18).
51:00
Skóre stále narůstá, protože hra domácích je do útoku nepřesná a Chodov pouze trestá nepřesnosti.
50:59
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koutný, asistoval Dan Kašovský (5:17).
50:39
Vojta Palatínus opět z jeho rohu. Ale jen do klína brankáře.
50:00
Chodovské protiútoky na rozhozenou domácí obranu stále platí.
49:55
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Mikuláš Krbec (5:16).
49:20
Už ani Chodov se nežene dopředu. Drží balónek a to stačí.
47:37
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (5:15).
46:41
Turnovští byli netrpělivý při rozehrávce Chodova. Jestli vzdálenost porušil Pohl nebo Hausmann je jedno. Rozhodčí si vybrali.
46:39
Vyloučen hráč Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:30
Chodov ve výhodě, bude se vylučovat.
45:02
Turnov měl během 10 vteřin dvě šance, ale chodovský brankář je pozorný.
44:15
Vláďa Štěcha neměl v rohu dostatek síly.
43:27
Střela Řezáče mířila do masky Jirmana.
42:35
Vojta Palatínus to zkoušel po levé straně, Chodovský obránce byl rychlejší.
40:30
Turnov zahajuje na polovině soupeře. Matěcha zakončuje nad branku.
40:00
40:00
39:59
Turnovská hra ztratila ve druhé třetině svůj lesk a nadšení. Naopak Chodov potvrdil roli favorita a ukazuje jednoduchost a krásu florbalu.
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: TJ Turnov 7, Florbal Chodov 15.
39:54
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Ondřej Vošta (5:14).
38:50
Dnešní utkání sleduje 162 diváků.
37:36
Teď světýlko naděje pro Turnov, ale Hausmann minul a nahrávku na Emila Hejduka také nezkusil
37:18
Chodov valí jeden útok za druhým.
36:57
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Jiří Koutný (5:13).
36:20
Rozehrávku z křížku zakončil neobsazený Matejčík.
36:10
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Ondřej Mikeš (5:12).
35:13
Chodov drží balónek na svých florbalkách. Zakončení vychytal Jirman bravurně.
34:17
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Pergler družstva FLORBAL CHODOV
33:28
Martin Hejduk typickou střelou pro něj, hodně nad branku soupeře.
32:35
Luxusně vyřešené 3 na jednoho.
32:34
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Martin Řezáč (5:11).
31:30
Chodov je v útočné hře velmi nebezpečný, domácí obrana není tak přesná a pečlivá jako v první části hry.
30:48
Jarda Švec předvedl dobrý výkon v brance, ale dnes to na Chodov ve spolupráci s obranou nestačilo. Do branky se po zranění vrací turnovský odchovanec Filip Jirman.
29:22
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Dan Kašovský (5:10).
29:22
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Jirman družstva TJ Turnov
28:40
Chybná rozehrávka domácích a míček je opět na florbalkách Chodova.
28:10
Chodov trestá vše, co Turnov nabídne.
27:53
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Šimon Doubek (5:9).
27:48
27:03
Turnov se jen brání. Dvě vyložené šance, které připravil Matěcha pro oba bratry Palatínusovi, zůstaly nevyužity a Chodov je od té doby lepší.
25:01
Nejprve Mikeš dorazil střelu z dálky za záda Švece. Následně chodovští zakombinovali před brankou soupeře a zvyšují na 5:7.
24:54
23:59
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Radim Slunečko (5:6).
23:46
Finální nahrávky nejsou přesné ani na jedné straně.
22:58
Hra je od obou soupeřů lehce nepřesná.
21:15
Matěcha hledal volného Palatínuse před brankou. Chodovský obránce v poslední chvíli přihrávku vystihl.
20:30
Vitáskovi ujel balónek z čepele. Je z toho nepřesné zakončení.
20:01
Úvodní buly pro Turnov.
20:00
20:00
19:59
První třetina ukázala velmi otevřený florbal od obou soupeřů. Bylo na co koukat. Těšíme se, s čím přijdou oba soupeři do druhé části hry.
19:59
Střely na branku: TJ Turnov 16, Florbal Chodov 15
19:40
Emil Hejduk dnes hraje výborně, aby ho soupeř chytil, musel ho zastavit nedovoleně.
19:22
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
18:30
I ke konci třetiny oba týmy bojují o vedoucí branku. Hra se plynule přelévá z jedné strany na druhou.
17:10
Chybná rozehrávka Chodova na střed hřiště, kde byl připravený Matěcha.
17:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (5:5).
16:00
Branky které dnes padají jsou na pohled krásné. Hejduk po krosové nahrávce a klidném zpracování nedal Rebrovi šanci.
15:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Tomáš Vitásek (4:5).
15:10
Nepřesná rozehrávka Turnova od pravého mantinelu.
14:40
Emil Hejduk těsně vedle. Následný protiútok Chodova také.
14:25
Chodov je teď na koni, tlačí a střílí branky.
13:53
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Jiří Koutný (3:5).
13:21
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Ondřej Mikeš (3:4).
12:19
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Michal Rebro (3:3).
11:15
Chodovská střela nad turnovskou branku.
10:00
Chodovská rozehrávka je přesná, zakončení krosovými nahrávkami téměř vždy zavání brankou. Ale obrana Turnova v čele se Švecem odolává.
07:30
Dlouhou nahrávku Palatínuse přes celé hřiště, přetavil Korych kličkou Rebrovi, ve vedoucí branku.
07:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Korych, asistoval Antonín Palatínus (3:2).
06:00
Oba týmy působí v útoku nebezpečně. Protiútoky jsou velmi rychlé.
04:55
Palatínus a Štěcha vyšachovali i brankáře Rebra. Gól do naprosto odkryté branky.
04:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vladimír Štecha, asistoval Antonín Palatínus (2:2).
04:10
Emil Hejduk se nebojí a zastavuje soupeře u mantinelu.
03:35
Chodov je na hřišti přesnější.
02:59
02:10
Úvod utkání toho nabídl opravdu hodně. Nejprve domácí využili rychlého protiútoku po ztrátě balónku Chodova na útočné polovině. Z následného protiútoku udeřil Chodov.
01:22
00:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (1:0).
00:02
Úvodní buly vyhrál Chodov, domácí trpělivě čekají na rozehrávku soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Šimon Doubek, Marek Vávra, Petr Majer
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Tomáš Vitásek, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra, Antonín Palatínus
00:00
Dobrý večer. Vítáme vás u psaného online přenosu z osmi-finálového utkání Poháru Českého florbalu.
00:00
Domácí tým byl nasazen do 3.kola Poháru, ve kterém se utkal s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší. Výhrou 2:3 si zajistil postup do kola dalšího. Ve 4. kole se TJ Turnov utkali s FbC Hradec Králové, který porazili 6:7. V 5. kole se utkali s týmem ze své soutěže Panthers Praha a výhrou 8:7 na domácí palubovce se probojovali do osmifinále.