0:1
0:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň B - Sportovní klub Fbc Most 3:7
7. Marek Štofila, 8. Filip Novák, 12. Radek Takács - 5. Ljubislav Djuranovič, 12. Marek Pohl, 14. Vladimír Harant, 15. Jakub Lafek Šimandl, 23. Ljubislav Djuranovič, 36. Ljubislav Djuranovič, 38. Jakub Lafek Šimandl; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Jan Vacín; vyloučení: 3 + Martin Šruma OS:0; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Kroupa 19 - Lukáš Lenko 13; po třetinách: 3:4, 0:1, 0:2;
45:00
42:50
Vyloučen hráč Martin Šruma družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za nesportovní chování.
42:50
Vyloučen hráč Martin Šruma družstva FBC DDM Kati Kadaň B - osobní trest.
39:04
Vyloučen hráč Michal Fučík družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za blokování hokejky.
37:54
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Jakub Lafek Šimandl, asistoval Vladimír Harant (3:7).
35:04
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Jiří Jelínek (3:6).
30:00
30:00
29:42
Kadaňský brankář teď dostal kolenem do hlavy. Zůstal nehybně ležet jako Pavel Francouz, Doufáme v lepší budoucnost!
28:20
Kadaňský hráč teď vší silou bouchnul hokejkou do palubovky! Od pořadatelů byl napomenut, že se zde vloni celé léto dělala palubovka nová za velký peníz!
27:20
Začíná se přiostřovat! Přišel další divák!
24:45
Vyloučen hráč Filip Novák družstva FBC DDM Kati Kadaň B na 2 minuty za blokování hokejky.
22:34
22:22
Brankářská opora mosteckých florbalistů se svíjí na zemi. Očividně dostal do vajec. Náš zdravotník Agresor ho šel ošetřit!
16:00
Harry teď mohl být slavný, spoluhráči se zatajeným dechem sledovali, jestli trefí skákavý balonek! V jejich očích bylo vidět velké zklamání, když jej netrefil.
15:00
15:00
14:32
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Jakub Lafek Šimandl, asistoval Marek Pohl (3:4).
13:36
Jelas ze střídačky křičí: Hezky Harrryyy! A má pravdu!
13:35
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Vladimír Harant, asistoval Ljubislav Djuranovič (3:3).
11:23
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Marek Pohl, asistoval Ondřej Kocurek (3:2).
11:07
Po tomto gólu by jeden nejmenovaný hráč z nedalekého města běhal po hřišti a křičel: Florbal přijeeeel!
11:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Radek Takács, asistoval Jan Jílovec (3:1).
07:03
No toto? To byla florbalová lahůdka! Klička na obránce, periferní vidění, přihrávka na brankoviště a doklepnutí do prázdné. Takové akce se v regionu moc často nevidí!
07:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Filip Novák, asistoval Martin Šruma (2:1).
06:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň B vstřelil Marek Štofila bez asistence (1:1).
05:40
Sekera střídá sekeru, jak toto dopadne? Výhoda!
04:21
Tak toto byla krásná akce! Z jedničky do křídla, střela a pojď se radovat.
04:20
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil Ljubislav Djuranovič, asistoval Marek Pohl (0:1).
02:00
Šance střídá šanci. Střely na bránu zatím 0:0
01:00
Tempo je zatím neskutečné, hráči drží své čtverce, pan Hřebík by byl nadšený!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů Sportovní klub Fbc Most:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň B:
00:00
Máme tu začátek třaskavého zápasu mezi Mostem a Kadaní. Celý 1 divák v hale je nedočkavý a čeká, jak to dopadne! My budeme u toho!