2:2
1:3
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Spartak Pelhřimov B 6:6
2. Zdeněk Kadlec, 2. Dušan Čapek, 11. Zdeněk Kadlec, 16. Vojtěch Jonák, 25. Patrik Kučera, 45. Adam Veselovský - 15. Jiří Žák, 20. Jan Koten, 20. Václav Vídeň, 31. Šimon Slavětínský, 32. Václav Vídeň, 35. Jiří Žák; rozhodčí: Petr Jindra - Jakub Vaňásek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek ? - Ondřej Kocián ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:3;
45:00
44:48
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský, asistoval Vojtěch Jonák (6:6).
44:15
Brod bez gólmana.
41:35
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
39:05
Vyloučen hráč Václav Vídeň družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (5:6).
33:05
Brodský hráč zkouší pozornost golmana, vystřelil bekhendem, golman to vyráží nohou.
31:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Václav Vídeň, asistoval Martin David (5:5).
30:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Šimon Slavětínský, asistoval Martin Kos (5:4).
30:00
30:00
24:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Vojtěch Jonák (5:3).
24:17
Pelhřimov značkuje tyčku.
21:49
Krásná křižná přihrávka Pelhřimova i střelba na branku, kde golman vyráží.
19:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Václav Vídeň, asistoval Jan Koten (4:3).
19:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jan Koten, asistoval Martin Kos (4:2).
18:19
Vyloučen hráč Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:49
Vyloučen hráč Martin David družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za sekání.
15:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Jakub Mareš (4:1).
15:00
15:00
14:29
Vyloučen hráč Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
14:11
10:37
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Zdeněk Kadlec, asistoval Vojtěch Jonák (3:0).
07:13
Pelhřimov - dvě přihrávky křižně a závěrečná střela ani neproběhla, Brod zablokoval.
05:34
Pelhřimov vystřelil a přestřelil.
04:51
Střela Brodu, končí mimo bránu.
01:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek bez asistence (2:0).
01:02
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Zdeněk Kadlec bez asistence (1:0).
00:39
Střela Pelhřimova, golman vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Jakub Vaňásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Patrik Kučera, Daniel Vorlíček, Zdeněk Kadlec, Adam Veselovský, Dušan Čapek