0:4
1:0
- : -

Florbal Telč - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 2:5
12. Filip Novák, 32. Kryštof Mráz - 5. Adam Veselovský, 22. Josef Žáček, 24. Adam Veselovský, 26. Josef Žáček, 28. Jakub Mareš; rozhodčí: Petr Jindra - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Trkola ? - Lukáš Zemánek ?; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:0;
45:00
41:23
Vyloučen hráč Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
35:42
Vyloučen hráč Kryštof Mráz družstva Florbal Telč na 2 minuty za blokování hokejky.
31:14
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Kryštof Mráz, asistoval Vlastimil Novák (2:5).
30:00
30:00
28:34
Vyloučen hráč Daniel Vorlíček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:04
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Dušan Čapek (1:5).
25:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Adam Veselovský (1:4).
23:08
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský, asistoval Jakub Mareš (1:3).
21:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Patrik Kučera (1:2).
19:49
Vyloučen hráč Andreas Latschbacher družstva Florbal Telč na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:17
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:45
Telčská rozehrávka končí v prvním hráčí soupeře.
11:57
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Filip Novák, asistoval Vlastimil Novák (1:1).
10:04
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
04:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Veselovský, asistoval Josef Žáček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Štěpán Vyskočil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Patrik Kučera, Daniel Vorlíček, Zdeněk Kadlec, Adam Veselovský, Dušan Čapek