1:1
1:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - IBK Hradec Králové B 3:2
5. Šárka Nádeníková, 27. Andrea Šedová, 32. Eliška Jiroušková - 3. Denisa Kuličková, 29. Denisa Drahokoupilová; rozhodčí: Lukáš Kroužel - Martin Halousek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Abigail Faltová 16 - Nikola Plachetková 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0;
45:00
41:10
Timeout IBK Hradec Králové B
31:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Eliška Jiroušková bez asistence (3:2).
30:00
30:00
28:25
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Simona Némethová (2:2).
26:25
Vyloučen hráč Lucie Fárníková družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Andrea Šedová, asistoval Lucie Fárníková (2:1).
15:00
15:00
04:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Šárka Nádeníková, asistoval Lucie Fárníková (1:1).
02:24
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Denisa Kuličková, asistoval Denisa Drahokoupilová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kroužel a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové B: brankář: Nikola Plachetková; hráči v poli: Simona Némethová, Lucie Linhartová, Lucie Spěváčková, Denisa Drahokoupilová, Emanuela Žďárská