1:1
2:1
- : -

IBK Hradec Králové B - TJ Sokol Jaroměř 3:6
19. Simona Némethová, 34. Lucie Spěváčková, 36. Kateřina Hušková - 11. Pavla Mikulková, 13. Pavla Mikulková, 13. Jaroslava Bálintová, 15. Kristýna Štarmanová, 23. Pavla Mikulková, 38. Lucie Tomášková; rozhodčí: Lukáš Kroužel - Martin Halousek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Plachetková 15 - Patricie Šedivá 31; po třetinách: 0:4, 1:1, 2:1;
45:00
37:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Tomášková, asistoval Kristýna Schwabová (3:6).
35:56
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Hušková, asistoval Simona Némethová (3:5).
33:26
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Lucie Spěváčková, asistoval Kateřina Kuličková (2:5).
30:00
30:00
22:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Jana Marková (1:5).
18:54
Vyloučen hráč Jana Uhlířová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:38
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Simona Némethová bez asistence (1:4).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kristýna Štarmanová bez asistence (0:4).
12:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová bez asistence (0:3).
12:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Kristýna Štarmanová (0:2).
10:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kroužel a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Nikola Plachetková; hráči v poli: Markéta Součková, Simona Némethová, Denisa Kuličková, Denisa Drahokoupilová, Karolína Kovářová