0:6
1:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko bílí - FbC Hradec Králové C 1:8
24. Jakub Kadrman - 1. Ondřej Felgr, 1. David Soukup, 3. Ondřej Veselý, 6. Jiří Hubeňák, 8. Jonáš Svoboda, 12. Jakub Štancl, 13. Jakub Nerad, 16. David Soukup; rozhodčí: Ondřej Slabý - Eduard Hlávka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jonáš Svoboda ? - Michal Malý ?; po třetinách: 0:6, 1:2;
24:00
23:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Jakub Kadrman, asistoval David Dušek (1:8).
19:41
Vyloučen hráč Patrik Ježek družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za hrubost.
17:24
Vyloučen hráč Jiří Hubeňák družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:43
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil David Soukup, asistoval Ondřej Felgr (0:8).
12:24
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko bílí
12:24
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Nerad, asistoval David Soukup (0:7).
12:00
12:00
11:28
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Štancl, asistoval Ondřej Veselý (0:6).
07:44
Vlastní branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Jonáš Svoboda (0:5).
05:55
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jiří Hubeňák, asistoval Ondřej Veselý (0:4).
02:03
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Ondřej Veselý bez asistence (0:3).
00:47
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil David Soukup z trestného střílení (0:2).
00:47
Trestné střílení hostí. Proměněné.
00:10
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Ondřej Felgr, asistoval Jakub Nerad (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Slabý a Eduard Hlávka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Adam Karlík, Jakub Vašata, Jakub Nerad, Ondřej Felgr, David Soukup