0:4
2:4
- : -

IBK Holice - DDM - FbK Orlicko-Třebovsko modří 2:8
19. Viktor Pražák, 21. Matěj Tlučhor - 1. Matěj Matoušek, 6. Luboš Kovář, 7. Matěj Matoušek, 10. Matěj Lána, 13. Luboš Kovář, 15. Jakub Šmíd, 18. Luboš Kovář, 22. Matěj Matoušek; rozhodčí: Jan Růžička - Tomáš Marek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Valenta ? - Dominik Šlesinger ?; po třetinách: 0:4, 2:4;
24:00
21:03
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Matěj Matoušek, asistoval Luboš Kovář (2:8).
20:50
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matěj Tlučhor bez asistence (2:7).
18:33
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Viktor Pražák, asistoval Michal Fliger (1:7).
17:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Luboš Kovář, asistoval Tadeáš Honl (0:7).
15:51
Holicím se stále nedaří dát gól.
14:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Luboš Kovář (0:6).
12:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Luboš Kovář, asistoval Matěj Matoušek (0:5).
12:00
12:00
09:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Matěj Lána bez asistence (0:4).
09:15
Vyloučen hráč Radim Novák družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:30
Prudká střela Holic do horní tyče.
06:49
05:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Luboš Kovář, asistoval Jakub Šmíd (0:2).
04:34
Krásná akce Holic, ovšem neskončila gólem.
00:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Matěj Matoušek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Růžička a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko modří: brankář: Dominik Šlesinger; hráči v poli: Radim Švejda, Luboš Kovář, Matěj Matoušek, Jakub Šmíd, Tadeáš Honl