0:0
1:2
- : -

FBŠ Všestary - FBC SION - DDM Nová Generace 1:2
17. Tomáš Cudlín - 13. Adam Jedlička, 14. Adam Jedlička; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Jakub Tauchman; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Suchánek ? - David Tesař ?; po třetinách: 0:0, 1:2;
24:00
18:32
Timeout FBŠ Všestary
18:27
Vyloučen hráč Pavel Hlaváček družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za špatné střídání.
16:39
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Tomáš Cudlín, asistoval Tomáš Kopecký (1:2).
13:08
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička, asistoval David Jedlička (0:2).
12:12
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička, asistoval Leoš Bárta (0:1).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Jakub Tauchman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Patrik Suchánek; hráči v poli: Jakub Došel, Stanislav Kraják, Tomáš Kopecký, Ondřej Gebauer, Tomáš Cudlín