2:1
5:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Sokol Předměřice n/L 7:2
5. Jakub Jireček, 10. Jakub Langpaul, 13. Jiří Jebavý, 15. Eduard Vlach, 16. Jiří Jebavý, 17. Jiří Jebavý, 17. Jakub Vysoký - 8. Jakub Střelka, 19. Jan Pek; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Václav Křepelák; vyloučení: 0 + Jakub Vysoký 5:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar ? - Petr Šolc ?; po třetinách: 2:1, 5:1;
24:00
21:54
Vyloučen hráč Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minut za hrubost.
18:12
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Pek, asistoval Lukáš Michalička (7:2).
16:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Nikolas Osifčin (7:1).
16:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Petr Hencl (6:1).
15:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Martin Hanuš (5:1).
14:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Eduard Vlach, asistoval Jakub Langpaul (4:1).
12:11
12:00
12:00
09:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul bez asistence (2:1).
07:17
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jakub Střelka, asistoval Adam Neuman (1:1).
04:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Jireček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Filip Knettig, Nikolas Osifčin, Jakub Vysoký, Eduard Vlach, Jakub Langpaul