0:5
0:6
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - 1. FBC Polička 0:11
1. Ondřej Hegr, 2. Dušan Zahradníček, 9. Viktor Olšinár, 10. Filip Stoklásek, 11. Viktor Olšinár, 14. Vojtěch Přiklopil, 15. Ondřej Vrátný, 17. Viktor Olšinár, 18. Samuel Šafář, 21. Viktor Olšinár, 24. Václav Šafář; rozhodčí: Adam Tilgner - Tomáš Havel; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Petera ? - Daniel Pospíšil ?; po třetinách: 0:5, 0:6;
24:00
23:33
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Václav Šafář, asistoval Viktor Olšinár (0:11).
23:33
Tak ještě jeden gól do šaten!
20:45
Pěkná akce rtyňského Cejnara ke gólu nevedla.
20:08
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Viktor Olšinár, asistoval Ondřej Hegr (0:10).
19:00
Rtyně by se asi nejraději viděla už v šatně. Převaha Poličky je opravdu velká. Hráči je převyšují i výškově :-).
17:30
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Samuel Šafář, asistoval Vojtěch Přiklopil (0:9).
16:00
16:00
Viki Olšinár vstřelil hattrick!!! Parádní představení.
15:30
Hráči Poličky jako nezadržitelný válec míří za další výhrou, a tím i vítězstvím v turnaji.
14:43
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Ondřej Vrátný, asistoval Filip Stoklásek (0:7).
13:19
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Vojtěch Přiklopil, asistoval Václav Šafář (0:6).
13:00
Na tento zápas se přišla podívat i šéfka domácího hořického FBK p.Lenka Jansová. Doufáme , že se jí zápas bude líbit.
12:00
12:00
10:38
Polička pokračuje v suverénním výkonu.
10:37
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Viktor Olšinár bez asistence (0:5).
09:50
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Filip Stoklásek, asistoval Jiří Pokluda (0:4).
08:40
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Viktor Olšinár bez asistence (0:3).
08:40
Polička útočí i v oslabení a střílí gól!!!
06:57
Vyloučen hráč Samuel Šafář družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:45
Rychle rozehraná standartka Poličky ke gólu nevedla.
05:30
Rtyně dokonce vyrazila do protiútoku a ohrozila branku soupeře. Střela však byla slabá jako špatně vylouhovaný čaj.
04:00
Polička pokračuje v tlaku. Brankostroj se jim ale zastavil jako vlak ve stanici.
01:18
Zatím to nevypadá na překvapení. Polička začala pěkně zostra.
01:17
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Dušan Zahradníček, asistoval Samuel Šafář (0:2).
00:58
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil Ondřej Hegr, asistoval Jiří Pokluda (0:1).
00:01
Dokáže Rtyně po statečném výkonu v minulém zápase potrápit i favorizovanou Poličku ?