0:1
0:0
- : -

FBŠ Všestary - FBC Hvězdy Česká Skalice 0:1
7. Jakub Metelka; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Jakub Tauchman; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Patrik Suchánek ? - Petr Lexman ?; po třetinách: 0:1, 0:0;
24:00
22:47
Vyloučen hráč Jakub Došel družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
21:52
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
20:08
Vyloučen hráč David Kratochvíl družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
17:38
Timeout FBŠ Všestary
12:00
12:00
10:42
Vyloučen hráč Tomáš Kopecký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
08:17
Vyloučen hráč David Pilc družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za hra na zemi.
06:27
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Jakub Metelka, asistoval Ondřej Dolének (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Jakub Tauchman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Lexman; hráči v poli: Marek Gron, Ondřej Dolének, Jakub Metelka, Matěj Šupík, Petr Koníček
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Patrik Suchánek; hráči v poli: Jakub Došel, Stanislav Kraják, Tom Sláma, David Kratochvíl, Ondřej Gebauer