1:1
2:1
- : -

Sokoli Pardubice - Florbal Primátor Náchod  3:2
8. Michal Jeřáb, 17. Max Malátek, 18. Ondřej Machatý - 1. Jakub Vysoký, 22. Jakub Vysoký; rozhodčí: Václav Křepelák - Tomáš Šimon; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec ? - Lukáš Kašpar ?; po třetinách: 1:1, 2:1;
24:00
21:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Filip Knettig (3:2).
20:50
Timeout Florbal Primátor Náchod
18:48
Vyloučen hráč Vojtěch Král družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
17:24
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ondřej Machatý bez asistence (3:1).
16:11
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Max Malátek, asistoval Michal Jeřáb (2:1).
12:00
12:00
07:17
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Jeřáb, asistoval Max Malátek (1:1).
07:09
Vyloučen hráč Jakub Jireček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
06:23
Vyloučen hráč Jiří Jebavý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Nikolas Osifčin (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Tomáš Šimon.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Filip Knettig, Nikolas Osifčin, Jakub Jireček, Jakub Vysoký, Jakub Langpaul