4:1
0:3
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:8
6. Milan Všetečka, 10. Daniel Šebela, 22. Tomáš Bubeník, 31. Filip Sochor, 35. Vojtěch Balvín, 40. Vojtěch Balvín - 2. Vojtěch Doleček, 2. Adam Kopal, 7. Matěj Tabášek, 8. Martin Škorpa, 38. Michal Záboj, 42. Adam Kopal, 55. František Vrňata, 60. František Vrňata; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Radek Veselý 5, Jakub Janoušek 14 - Jan Hartman 14; po třetinách: 2:4, 4:1, 0:3;
60:00
59:59
Končí nám třetí třetina v poměru střel 3 ku 7.
59:59
Komentář trenéra hostů:Velmi kvalitně odpracovaných 60 minut. V první třetině jsme měli výbornou produktivitu, ve druhé třetině nás soupeř zatlačil a zaslouženě vyrovnal. Třetí třetina výborně odpracovaná. Chci pochválit hráče za kvalitní výkon a také za hru na tři lajny po celé utkání. Děkuji svým hráčům, soupeřům a rozhodčím za utkání.
59:59
Komentář domácího trenéra Jana Buka: Strašidelný úvod zápasu, ve kterém nám nic nefungovalo. Ve druhé části jsme se zlepšili a aspoň chvíli naše hra měla nějaká pozitiva. Posledních 20 minut opět návrat k pomalé hře se ztrátami.
59:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata bez asistence (6:8).
58:00
Domácí tým odvolává brankáře.
57:33
Timeout Kanonýři Kladno
54:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Štěpán Vácha (6:7).
54:07
Necelých 6 minut do konce základní hrací doby domácí inkasují nepříjemný gól, který muže rozhodnout o vítězi utkání.
53:00
Domácí se teď snaží hrát co nejvíce na balónku.
50:35
Bachmaier zastavuje obrovskou šanci hostů a zakládá protiútok domácích.
49:18
Domácí se vrací do plného počtu a přežili tak oslabení bez inkasování branky.
47:18
Vyloučen hráč Matouš Mlejnek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
47:18
Domácí jsou v oslabení již po druhé v tomto utkání, uvidíme jak tato přesilovka hostů dopadne.
46:15
Janoušek teď klíčovým zákrokem podržel remízový stav.
45:26
Třetí třetina je po necelých šesti minutách docela vyrovnaná.
42:04
Dnes jsme svědky opravdové gólové přestřelky, oba týmy již mají po šesti brankách.
41:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal bez asistence (6:6).
41:26
Po minutě a půl třetí třetiny je skóre opět vyrovnáno.
40:01
A i třetí úvodní buly vyhrává domácí tým.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina nám končí v poměru střel 9 ku 3 pro domácí.
39:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Hugo Hübner (6:5).
39:05
Vyloučen hráč Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
38:20
máme před sebou poslední necelé dvě minuty do konce druhé třetiny.
37:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Jiří Petr (5:5).
37:39
2 vteřiny před koncem přesilovky inkasují domácí srovnávací branku na 5:5.
35:41
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
35:41
Kladno má před sebou třetí přesilovku tohoto zápasu, dokáží ji využít? To se dozvíme v budoucích dvou minutách.
35:20
Po 45ti vteřinách přesilovky se Kladno ujímá vedení.
34:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Matyáš Bachmaier (5:4).
33:07
Vyloučen hráč Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:07
Kladno má po vyloučení hostujícího hráče před sebou druhou přesilovku a má šanci se dostat do vedení.
32:00
Domácí jako by se v druhé třetině znovu probudili a presují soupeře na jejich polovině.
30:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor bez asistence (4:4).
30:22
Domácí tým v polovině druhé třetiny srovnává stav utkání na 4:4.
28:45
Hosté se vrací do plného počtu a po domácí přesilovce se skóre nemění.
26:43
Vyloučen hráč Štěpán Vácha družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
26:43
Právě byl vyloučen hráč s číslem 23 Štěpán Vácha za sekání a Kladno tak bude hrát svojí první přesilovku.
24:50
Po chybě domácích se hosté dostávají do samostatného úniku, který se však domácím podařilo bez brankově zastavit.
21:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Daniel Šebela (3:4).
21:21
Po 81 vteřinách druhé třetiny snižuje domácí Kladno na 3:4.
20:01
A druhá třetina nám začíná vyhraná buly ze strany domácích.
20:00
20:00
19:59
První třetina nám končí na střely v poměru 8 ku 9 pro hostující tým.
17:29
před námi je posledních 2 a půl minuty první třetiny a hostující tým si stále drží dvoubrankový náskok.
14:00
Bachmaier se snažil nastartovat domácí protiútok, což se ale jeho spoluhráčům v útoku nakonec nepodařilo.
11:25
Hostující tým se v dnešním zápase hodně dostává do protiútoků a domácímu celku tak působí problémy.
10:55
Molhancova krásně umístěná střela končí pouze na tyči a skóre se tak nemění.
09:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Tomáš Bubeník (2:4).
07:53
Po čtyřech smolných gólech Kladno střídá brankáře a do branky se tak staví Jakub Janoušek.
07:52
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
07:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa bez asistence (1:4).
06:29
Po 52 vteřinách od začátku trestu Kladno inkasuje třetí gól. Stav utkání je tak 1:3.
06:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Adam Kopal (1:3).
05:37
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
05:37
Za hru na zemi byl vyloučen Bachmaier a Kladno je tak v oslabení.
05:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Tomáš Bubeník (1:2).
04:50
Po čistém zákroku na Bachmaiera se ho Mlejnek pokusil pomstít.
03:48
Bubeníkova střela z dobré pozice skončila mimo hřiště po odražení soupeřem.
02:48
Po Bachmaeirově neúspěšné kličce se tým hostí dostal do protiútoku, ze kterého však nic nevzniklo.
02:00
Domácí tým vyhrál obě buly po inkasovaných gólech.
01:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kopal, asistoval Martin Šolaja (0:2).
01:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Doleček bez asistence (0:1).
00:50
Hosté se dostali do první velké šance, která se jim však nezdařila.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů a utkání nám tak začíná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Vojtěch Doleček, Ondřej Zlesák, Filip Bezpalec, František Vrňata, Štěpán Vácha
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Matěj Vencl, Hugo Hübner, Milan Všetečka, Vojtěch Balvín