3:3
3:3
- : -

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Dvůr Králové nL 8:8
13. Tomáš Valkoun, 14. Tomáš Valkoun, 19. František Novák, 24. Petr Dlouhý, 27. Tomáš Valkoun, 34. František Novák, 35. Marek Hubaček, 38. Tomáš Matys - 4. Petr Janíček, 7. Tomáš Zíbr, 20. Rudolf Suk, 23. Petr Janíček, 27. Petr Janíček, 32. Tomáš Zíbr, 33. Rudolf Suk, 43. Petr Janíček; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jan Kraus 21 - Karel Godár 20; po třetinách: 2:2, 3:3, 3:3;
45:00
44:05
Vyloučen hráč Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
42:43
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (8:8).
41:33
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
41:33
Timeout KM automatik FBK Jičín
37:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Michal Schreier (8:7).
34:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marek Hubaček, asistoval Tomáš Matys (7:7).
33:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Jan Klamrt (6:7).
32:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Tomáš Zíbr (5:7).
31:42
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Rudolf Suk (5:6).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč František Novák družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
26:23
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (5:5).
26:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Petr Dlouhý (5:4).
25:37
Vyloučen hráč Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
23:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Matys (4:4).
22:30
19:44
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk bez asistence (3:3).
18:16
15:00
15:00
13:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Jan Klamrt (2:2).
12:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Tomáš Matys (1:2).
11:16
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
06:50
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
06:34
03:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Tomáš Zíbr, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš