3:1
1:5
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FbC Titáni USK Pardubice 5:8
10. Václav Vachek, 24. Václav Vachek, 27. Tomáš Zíbr, 30. Petr Janíček, 45. Petr Janíček - 11. Tomáš Pavel, 12. Jakub Berka, 23. Roman Truhlář, 33. Jakub Berka, 33. Jan Pilař, 34. Jakub Berka, 39. René Mrkva, 40. Jakub Berka; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Stibor 14, Karel Godár 4 - Adam Pacinda 12; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:5;
45:00
44:21
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Pavel Kuneš (5:8).
44:21
Vyloučen hráč Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
39:22
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jakub Berka, asistoval Roman Truhlář (4:8).
38:41
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
38:41
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil René Mrkva bez asistence (4:7).
33:34
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jakub Berka bez asistence (4:6).
33:34
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Godár družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
32:30
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jan Pilař bez asistence (4:5).
32:26
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jakub Berka, asistoval René Mrkva (4:4).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Tomáš Zíbr (4:3).
26:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Petr Janíček (3:3).
23:09
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek, asistoval Stanislav Karban (2:3).
22:09
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Roman Truhlář, asistoval Mário Krajčír (1:3).
15:00
15:00
11:02
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jakub Berka, asistoval Vojtěch Havránek (1:2).
10:53
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Tomáš Pavel, asistoval Radek Cinko (1:1).
09:30
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Václav Vachek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Titáni USK Pardubice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Denis Dlouhý, Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Petr Janíček, Tomáš Zíbr