1:5
0:3
- : -

FbC Hradec Králové B - FTC Vysoké Mýto 2:9
10. Ondřej Rathouský, 29. David Slezák - 2. Lukáš Rolenec, 21. Vojtěch Novák, 22. Michael Drahoš, 24. Jan Ossendorf, 25. Jiří Novotný, 27. Radim Filip, 41. David Špaček, 43. Jan Ossendorf, 44. Michael Drahoš; rozhodčí: Pavel Špryňar - Lukáš Kroužel; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: David Slezák 25 - Tomáš Doležal 18, Matěj Grajciar 4; po třetinách: 1:1, 1:5, 0:3;
45:00
43:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Drahoš, asistoval Jiří Novotný (2:9).
42:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf, asistoval Radim Filip (2:8).
40:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček, asistoval Jiří Novotný (2:7).
40:26
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Grajciar družstva FTC Vysoké Mýto
38:59
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil David Slezák.
33:05
Vyloučen hráč Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
28:45
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil David Slezák bez asistence (2:6).
26:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Filip, asistoval Jiří Novotný (1:6).
24:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Novotný, asistoval Michael Drahoš (1:5).
23:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf, asistoval Jakub Poláček (1:4).
21:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Drahoš, asistoval David Špaček (1:3).
20:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Radim Filip (1:2).
15:00
15:00
09:52
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský bez asistence (1:1).
01:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Rolenec, asistoval Štěpán Kerhart (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Lukáš Kroužel.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Ondřej Tulis, Vojtěch Novák, Radim Filip, Jan Ossendorf, Lukáš Rolenec
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: David Slezák; hráči v poli: Aleksandr Petečela, Ondřej Šimerda, Filip Brejcha, Ondřej Rathouský, Radim Bleha