1:0
4:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBK Kobra Tatran Hostinné 7:2
12. Dominik Tichý, 15. Veronika Kyšková, 25. Matěj Schöniger, 32. Veronika Kyšková, 35. Jiří Lhotský, 40. Matěj Schöniger, 43. Pavel Macháček - 5. Michal Novák, 12. Matěj Hnízdil; rozhodčí: Veronika Čubová - Lucie Romančáková; vyloučení: 1:6; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Kučera 9 - Petr Dorotík 22; po třetinách: 2:2, 1:0, 4:0;
45:00
44:59
Střely na branku ve 3. třetině: Domácí 10 Hosté 2
42:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Macháček, asistoval Miroslav Nepraš (7:2).
40:11
Vyloučen hráč Vojtěch Polák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování hokejky.
39:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger bez asistence (6:2).
37:55
Vyloučen hráč Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
36:35
Vyloučen hráč Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost.
36:35
Vyloučen hráč Dominik Poláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
34:42
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra rukou.
34:17
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
34:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský bez asistence (5:2).
31:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Kyšková, asistoval Miroslav Nepraš (4:2).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve 2. třetině: Domácí 9 Hosté 3
25:59
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
24:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger, asistoval Petr Hroch (3:2).
23:02
Vyloučen hráč Trung Le družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
14:59
Střely na branku v 1. třetině: Domácí 10 Hosté 6
14:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Veronika Kyšková bez asistence (2:2).
11:30
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (1:2).
11:15
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Tichý, asistoval Marek Hejcman (1:1).
04:47
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Veronika Čubová a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Jakub Novotný, Trung Le, Matěj Hnízdil, Marek Filcsák, Šimon Karlík