4:5
2:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 7:12
3. Adam Zahraj, 28. Tomáš Smolka, 31. Josef Huňat, 40. Ondřej Ančinec, 40. Josef Huňat, 51. Jan Mašát, 55. Josef Huňat - 6. Adam Stejskal, 8. Filip Blažek, 11. Filip Konrady, 16. Filip Konrady, 17. Filip Konrady, 26. Petr Pacanda, 26. Filip Konrady, 34. Filip Blažek, 36. Jakub Mikolášek, 37. Hynek Mošna, 44. Petr Pacanda, 54. Matouš Bešta; rozhodčí: Tomáš Kapr - Luděk Lejba; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Martin Louda 10, Martin Mičiak 9 - Michal Schödlbauer 16; po třetinách: 1:5, 4:5, 2:2;
60:01
Komentář trenéra FBŠ Slavie Plzeň (Lukáš Kubinec): "Naše řešení breakových situací bylo velmi dobré, co se nám nedařilo byla hra na míčku a obranná fáze, z toho se musíme poučit do dalších zápasů. Děkujeme za hezky uspořádané utkání.
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Miroslav Závora): "Do zápasu jsme vstoupili s jednoznačným cílem, vyhrát, co nejvíc osobních soubojů na hřišti. Bohužel, tento cíl jsme nedokázali udržet po celý zápas a soupeř nám zaslouženě v první třetině odskočil o čtyři branky, které se nám po zbytek zápasu těžce doháněly. Závěr zápasu je pro nás věc, kterou musíme přenést do dalších částí sezóny.
60:01
Pokračování trenéra domácích Miroslava Závory: Děkujeme fanouškům a obvzlášť našim dorostencům, kteří nás po celý zápas neskutečně povzbuzovali. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
56:01
Vyloučen hráč Vladimír Buzický družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
54:53
Alespoň mála útěcha pro domácí, Huňat pěknou kličkou do backhendu snižuje
54:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Josef Huňat z trestného střílení (7:12).
53:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Filip Konrady (6:12).
52:34
Buzického tečovaná střela skončila na tyči
50:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Matěj Korbel (6:11).
49:10
Ančinec trefuje břevno
47:48
Šťovíček bežel zcela sám na branku, Schödlbauer jeho pokus reflexivně zneškodnil
44:18
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
44:06
Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, góly však střílí opět Plzeň
43:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Filip Blažek (5:11).
39:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Josef Huňat, asistoval Adam Zahraj (5:10).
39:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Tomáš Smolka (4:10).
37:43
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
36:11
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
36:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Petr Pacanda (3:10).
35:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (3:9).
34:38
Smolka teď ranou z první mířil skoro až do místního bufetu
33:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jakub Mikolášek (3:8).
33:19
Domácí měli v oslabení útočné choutky, jenomže propadli a nabídli Plzni přečíslení, které však fantastickým zákrokem zneškodnil Mičiak
32:31
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
31:20
Nyní opět kombinoval první plzeňský útok, Bešta netrefil prázdnou branku
30:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Josef Huňat bez asistence (3:7).
27:33
Domácí si míček dlouho podávali, nakonec to na sebe vzal Smolka a snižuje
27:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Tomáš Zdeněk (2:7).
27:32
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Mičiak družstva FB Hurrican Karlovy Vary
25:55
Vyloučen hráč Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
25:50
Pět minut se Slavie nedostala ke střele, nyní však proměňuje hned dvě po sobě
25:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (1:7).
25:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda bez asistence (1:6).
24:40
Domácí vstoupili do třetiny aktivně, chtějí s výsledkem něco udělat
22:18
Korbel se Smolkou si vyměnili balónek, prvně jmenovaný trefil pouze Schödlbauera
21:00
Mašát hledal před brankou Ančince, ten byl tísněn a nemohl tak zakončit přesně
20:01
V první třetině úřadovala první plzeňská lajna, uvidíme, zda si na ní dají domácí již pozor
16:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (1:5).
15:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (1:4).
12:54
Plzeňský pohyb teď dělal domácím velké problémy
11:18
Výborný Louda proti střele Mošny
10:12
Akce jak přes kopírák druhého plzeňského gólu, tentokrát však pálil přesně Konrady
10:06
09:10
Mutínský skvěle vybojoval míček, poté však minul branku
07:29
Rychlá kombinace první lajny hostů a rázem je to 1:2
07:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Konrady (1:2).
05:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Matouš Bešta (1:1).
04:05
Slavie teď čelila tlaku, nyní už je však na míčku
02:49
Proti Konradyho pokusu si Louda vyjel a bez problémů ho zneškodnil
02:08
Zahraj zpoza branky nastřelil gólmana hostí a míček k překvapení všech skončil v brance
02:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Tomáš Smolka (1:0).