1:3
0:2
- : -

FBC Lions Mladá Boleslav - ACEMA Sparta Praha C 1:6
18. Jiří Havel - 11. Filip Musil, 16. Tomáš Novotný, 18. Filip Musil, 18. Pavel Weiss, 33. Kryštof Plicka, 34. Jan Šedý; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Luboš Saska ? - Michal Ryšavý ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:2;
33:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jan Šedý, asistoval Aleš Mazánek (1:6).
32:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Kryštof Plicka, asistoval Pavel Weiss (1:5).
26:19
Vyloučen hráč Jiří Havel družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
17:50
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jiří Havel bez asistence (1:4).
17:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Pavel Weiss, asistoval Jan Gregor (0:4).
17:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Josef Landa (0:3).
15:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jan Skála (0:2).
15:20
Vyloučen hráč Václav Bělohorec družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
10:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Pavel Weiss (0:1).
02:42
Vyloučen hráč Petr Ďurana družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Tadeáš Herzog, Matěj Kozdera, Jakub Svoboda, Josef Landa, Filip Musil