3:1
5:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - FBK Piráti Sokol Chrudim B 11:2
9. Matěj Moravec, 13. Martin Novák, 14. David Derka, 25. David Derka, 26. Petr Valenta, 27. Martin Kavka, 32. Jan Šťastný, 33. Josef Gabris, 40. Jakub Rajnštajn, 44. Jan Šťastný, 45. Jiří Toman - 28. Jan Buhr, 37. Tomáš Knejp; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Jansa; vyloučení: 1:1 + Tomáš Hájek 5; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Moravec 12 - Dominik Kaštánek 19; po třetinách: 3:0, 3:1, 5:1;
45:00
44:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Jiří Toman bez asistence (11:2).
44:33
Je rozhodnuto. Domácí slaví jako kdyby vyhráli zlatý hattrick.
44:30
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 5 minut za hrubost.
43:41
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Jan Šťastný, asistoval Petr Valenta (10:2).
43:41
A opravdu se dočkali je tu desítka.
43:00
Na tribuně je hlouček Letohradských fanoušků. doslovně skandují (dejte jim 10)
41:47
Máme zde vyprodáno. Toto dnešní polední utkání navštívilo přesně 13 diváků. Děkujeme
41:03
Hráč pirátů dal svoji gestikulací jasně najevo že tento zápas není nejlepší.
40:42
Tento zápas jasně ovládli domácí a drtí hosty na všech frontách
39:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Jakub Rajnštajn, asistoval Jiří Toman (9:2).
36:38
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Tomáš Knejp, asistoval Jan Buhr (8:2).
34:32
Vyloučen hráč Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:55
Vyloučen hráč Tomáš Knejp družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B na 2 minuty za sekání.
32:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Josef Gabris, asistoval Jakub Rajnštajn (8:1).
31:09
30:00
30:00
27:32
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim B vstřelil Jan Buhr, asistoval Vítek Novák (6:1).
26:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Martin Kavka, asistoval David Derka (6:0).
25:41
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Petr Valenta, asistoval Jiří Moravec (5:0).
24:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil David Derka, asistoval Matěj Moravec (4:0).
20:06
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B neproměnil Jiří Toman.
15:00
15:00
13:32
12:26
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Martin Novák, asistoval Štěpán Appl (2:0).
08:53
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Matěj Moravec, asistoval Vojtěch Vychytil (1:0).