5:1
1:1
- : -

FbC Floorbee Orel Uherský Brod - FbC DTJ Strání-Květná 11:3
1. Jakub Plášek, 7. Lukáš Uher, 11. Jakub Plášek, 12. Ondřej Bartoš, 13. Vít Beníček, 19. Ondřej Bartoš, 22. Vít Beníček, 23. David Váňa, 23. Daniel Kašný, 27. Vít Beníček, 33. David Váňa - 5. Daniel Prachař, 20. Daniel Maršálek, 31. Marek Prachař; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jaromír Ručka ? - Benjamín Bartoš ?; po třetinách: 5:1, 5:1, 1:1;
45:00
43:40
Vyloučen hráč Lukáš Tomášik družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za nesportovní chování.
41:03
Vyloučen hráč Vít Beníček družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
34:16
Vyloučen hráč Marek Prachař družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za hrubost.
34:16
Vyloučen hráč Daniel Kašný družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
32:47
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil David Váňa bez asistence (11:3).
30:30
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marek Prachař, asistoval Lukáš Tomášik (10:3).
30:00
30:00
26:59
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval David Váňa (10:2).
26:30
Vyloučen hráč Daniel Prachař družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za sekání.
22:53
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Daniel Kašný, asistoval Vít Beníček (9:2).
22:11
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil David Váňa, asistoval Miloslav Chovanec (8:2).
21:44
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Miloslav Chovanec (7:2).
20:20
19:13
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Maršálek, asistoval Vladimír Baše (6:2).
18:27
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Karel Semela (6:1).
15:00
15:00
12:28
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Daniel Kašný (5:1).
11:44
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš z trestného střílení (4:1).
10:21
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Plášek, asistoval David Váňa (3:1).
08:34
Vyloučen hráč Angelo Šupák družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:03
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Lukáš Uher, asistoval Daniel Kašný (2:1).
04:46
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Prachař, asistoval Petr Popelka (1:1).
00:23
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Plášek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC DTJ Strání-Květná: brankář: Benjamín Bartoš; hráči v poli: Angelo Šupák, Tomáš Abrhám, Daniel Zámečník, Miroslav Končitík, Marian Šimovec