4:1
5:0
- : -

1. AC Uherský Brod - Florbal Slow Shoes Holešov B 13:2
3. Josef Vintr, 6. Zdeněk Krajčovič, 7. Josef Halík, 15. Josef Halík, 16. Michael Kovařík, 22. Josef Vintr, 23. Ondřej Maršálek, 30. Zdeněk Krajčovič, 33. Ladislav Mlynář, 38. Josef Vintr, 40. Zdeněk Kostelník, 44. Zdeněk Krajčovič, 44. Zdeněk Krajčovič - 15. Dominik Krejčí, 27. Tomáš Müller; rozhodčí: Lukáš Ondroušek - Jiří Štěpánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Sedláček ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 4:1, 4:1, 5:0;
45:00
43:44
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (13:2).
43:16
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Zdeněk Kostelník (12:2).
39:22
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník bez asistence (11:2).
37:10
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Zbyněk Šlahůnek (10:2).
32:54
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář, asistoval Zdeněk Krajčovič (9:2).
30:00
30:00
29:47
26:17
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Tomáš Müller, asistoval Radim Ernest (7:2).
22:28
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ondřej Maršálek, asistoval Michal Machara (7:1).
21:16
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Zdeněk Krajčovič (6:1).
17:09
Vyloučen hráč Ondřej Maršálek družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
15:12
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michael Kovařík bez asistence (5:1).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Ladislav Mlynář (4:1).
14:39
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Dominik Krejčí, asistoval Zdeněk Stibora (3:1).
13:52
Vyloučen hráč Michael Kovařík družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
06:16
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Michal Machara (3:0).
05:46
02:56
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Josef Halík (1:0).
00:49
Vyloučen hráč Radim Ernest družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ondroušek a Jiří Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov B:
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Josef Vintr, Zdeněk Kostelník, Zbyněk Šlahůnek, Zdeněk Krajčovič, Ladislav Mlynář