1:2
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:9
25. Emma Sýkorová - 7. Tereza Tkadlecová, 7. Samantha Makovičkova, 9. Soňa Dibelková, 10. Lucie Oujezdská, 15. Tereza Tkadlecová, 17. Julie Bloudíčková, 19. Eliška Nesnídalová, 26. Eliška Willmannová, 29. Marie Pelánová; rozhodčí: David Poliak - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Skřivánková ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:2;
36:00
30:36
Vyloučen hráč Adéla Prokešová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová, asistoval Samantha Makovičkova (1:9).
25:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová bez asistence (1:8).
24:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Emma Sýkorová bez asistence (1:7).
24:00
24:00
18:50
Vyloučen hráč Emma Sýkorová družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra bez hokejky.
18:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Nesnídalová, asistoval Adéla Prokešová (0:7).
16:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Julie Bloudíčková bez asistence (0:6).
14:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tereza Tkadlecová, asistoval Ema Němcová (0:5).
12:00
12:00
09:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Oujezdská, asistoval Tereza Tkadlecová (0:4).
08:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Samantha Makovičkova (0:3).
06:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Samantha Makovičkova, asistoval Soňa Dibelková (0:2).
06:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tereza Tkadlecová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Poliak a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Nesnídalová, Adéla Prokešová, Marie Pelánová, Samantha Makovičkova, Soňa Dibelková