1:0
3:0
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Šluknovsko Česká Lípa B 5:1
6. Marek Černý, 18. Semih Pehlivan, 27. Lukáš Svačina, 32. Semih Pehlivan, 35. Marcel Najman - 1. Tomáš Benda; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaromír Komárek 7 - Milan Švajcr 6; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0;
36:00
34:57
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marcel Najman, asistoval David Šifta (5:1).
34:41
Trestné střílení družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B neproměnil Matyáš Fanderlik.
31:33
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Marek Černý (4:1).
26:18
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Svačina, asistoval Jakub Koller (3:1).
24:00
24:00
17:25
12:00
12:00
05:39
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marek Černý, asistoval Semih Pehlivan (1:1).
01:57
Vyloučen hráč Karel Kirchberger družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:45
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Tomáš Benda, asistoval David Kraus (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Eliška Radová, Petr Smola, Matyáš Fanderlik, Martin Tejnor, Filip Cobl