4:4
2:4
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - FBC Liberec B 8:11
3. Matyáš Fanderlik, 5. Matyáš Fanderlik, 18. Jan Drozd, 19. Matyáš Fanderlik, 21. Marek Král, 23. Filip Cobl, 28. Karel Kirchberger, 30. Marek Král - 5. Martin Vaňátko, 11. David Sůra, 12. Jonáš Rais, 17. Jakub Stejskal, 17. David Sůra, 20. Jakub Stejskal, 21. Jakub Jelínek, 26. Jan Dlouhý, 29. Jonáš Rais, 32. Jonáš Rais, 33. David Sůra; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Milan Švajcr 17 - Tomáš Melíšek 14; po třetinách: 2:3, 4:4, 2:4;
35:59
Vyloučen hráč David Sůra družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:48
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Sůra bez asistence (8:11).
31:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jonáš Rais bez asistence (8:10).
30:30
Vyloučen hráč David Petrla družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
29:58
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Marek Král, asistoval Jan Drozd (8:9).
28:02
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jonáš Rais, asistoval Jakub Jelínek (7:9).
27:25
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Karel Kirchberger bez asistence (7:8).
25:36
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Dlouhý, asistoval Martin Vaňátko (6:8).
24:00
24:00
22:19
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Filip Cobl, asistoval Martin Tejnor (6:7).
21:58
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
20:40
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Jelínek bez asistence (5:7).
20:02
19:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Martin Vaňátko (4:6).
18:13
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Filip Cobl (4:5).
17:13
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Jan Drozd, asistoval Vojtěch Hladík (3:5).
16:32
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Sůra, asistoval Dominik Jón (2:5).
16:15
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Jakub Jelínek (2:4).
12:00
12:00
11:13
10:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Sůra, asistoval Jonáš Rais (2:2).
04:59
04:14
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Vaňátko, asistoval Jakub Stejskal (1:1).
02:47
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval David Kraus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Filip Cobl, Eliška Radová, Petr Smola, Matyáš Fanderlik, Martin Tejnor