7:1
5:5
- : -

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Plzeň 15:9
6. Martin Peksa, 6. Ondřej Halej, 9. Martin Peksa, 25. Marek Macura, 26. Jakub Holovej, 27. Ondřej Halej, 29. Ondřej Halej, 33. Ondřej Halej, 33. Jakub Holovej, 37. Filip Samuel Dušek, 42. Petr Švehla, 45. Ondřej Halej, 49. Martin Peksa, 53. Ondřej Halej, 59. Petr Švehla - 8. Hynek Mošna, 20. Hynek Mošna, 20. Jan Huleš, 27. Filip Blažek, 44. Matouš Bešta, 47. Petr Pacanda, 48. Jan Huleš, 51. Daniel Kellermann, 56. Adam Hašek; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 7:7; využití: 2:1; diváků: 124; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 15 - Daniel Dolák 26; po třetinách: 3:3, 7:1, 5:5;
60:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Kubince: Už jsem si myslel, že mě nic nepřekvapí...mýlil jsem se. Jsem rád, že tahle show skončila jen jedním vážným zraněním. Florbalově jsme dnes byli horší, takže prohra spravedlivá. Náladu nám zlepšila povedená třetí třetina, kdy jsme ukázali, že florbal hrát umíme. Těšíme se na odvetu, pevně věřím, že bude podstatně lepší.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: domácí - 11, hosté - 8
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: První dvě třtiny z naší strany velmi dobré, s výkonem jsem vcelku spokojen. Třetí třetina byla ovlivněna průběhem utkání a množstvím nepřesností. S florbalem měla pramálo společného. Díky soupeři a divákům.
58:40
Uhlík obral o míček Huleše u branky Slanaře.
58:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Jakub Holovej (15:9).
57:28
Dubský si vyběhl krásný oblouk, ale jeho střela byla zblokovaná.
55:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek, asistoval Patrik Med (14:9).
55:17
Dneska je to jedno vyloučení za druhým.
55:02
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:28
Zelinka dobře vystihl rozehrávku hostů v rohu hřiště u branky Chomutova.
53:35
Hosté v přesilovce nedokázali vůbec nic vymyslet.
52:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (14:8).
51:52
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
51:14
Zelinkovu střelu Dolák viděl a vyrazil ji.
50:25
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann (13:8).
50:20
Peksa střílel vysoko nad.
49:00
Jakub Holovej je podrážděnej.
48:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa bez asistence (13:7).
48:56
Vyloučen hráč Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
48:18
Halej po Duškově přihrávce, střílel do připraveného brankáře.
47:32
Timeout Florbal Chomutov
47:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Jakub Mikolášek (12:7).
46:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Adam Hašek (12:6).
46:25
Za brankářem Slanařem zazvonila tyčka.
44:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (12:5).
44:48
Michal Marek dobře zahrál tělem.
43:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Jakub Mikolášek (11:5).
43:10
Mikolášek v rohu hřiště čistě obral Peksu o míček.
42:19
Mošna prokličkoval mezi dvěma hráči, ale nepovedlo se mu vystřelit.
41:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Martin Peksa (11:4).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Chomutov.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: domácí - 12, hosté - 9
39:52
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
38:28
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
38:08
Mikolášek střelu jednoho z jeho spoluhráčů nedokázal tečovat do branky.
36:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Petr Švehla (10:4).
35:37
Kellermann v rohu hřiště vybojoval míček.
33:43
Hosté hrají v plném počtu.
33:13
Med trefuje čepel Haleje.
32:41
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej bez asistence (9:4).
32:25
Halej v samostatném úniku po nahrávce od Macury nadvakrát překonává brankáře Doláka.
32:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Marek Macura (8:4).
31:37
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
31:37
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
31:35
V rohu hřiště u branky Chomutova se odehrála zajímavá bitva.
30:04
Mošna střílel do rukavic Slanaře.
28:59
28:28
Švehla najel do brankáře.
27:37
Macurovi se nepovedla finální přihrávka.
26:46
Rozjely se nám tu brankové hody.
26:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Matěj Soukup (6:4).
26:24
25:46
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
25:46
25:45
Máme tady vyloučení na obou stranách.
25:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Švehla (5:3).
24:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Macura, asistoval Ondřej Halej (4:3).
23:39
Zelinka pálil úplně mimo.
23:36
Domácí hrají v plném počtu.
22:20
Slanař dobře zareagoval na střelu Konradyho.
21:28
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Patrik Med (3:3).
19:18
Hosté během osmi sekund srovnávají.
19:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Matěj Soukup (3:2).