2:0
2:2
- : -

FBC Blue Horses - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 5:3
4. František Štiller, 20. Tomáš Leipner, 24. Stanislav Prokop, 26. Jakub Hříbal, 36. Stanislav Prokop - 9. Tomáš Vlček, 28. Pavel Paulát, 31. Filip Kračmer; rozhodčí: Ondřej Benačan - Petr Dunda; vyloučení: 1:3 + Ladislav Griga ČK1 + Ladislav Griga 5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Tomáš Kubata ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:2;
36:00
35:14
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Stanislav Prokop bez asistence (5:3).
34:17
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C
30:41
Timeout FBC Blue Horses
30:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Filip Kračmer, asistoval Patrik Vavruška (4:3).
27:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Pavel Paulát, asistoval Martin Eliáš (4:2).
25:46
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jakub Hříbal, asistoval Tomáš Pichner (4:1).
24:00
24:00
23:18
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Pavel Pulec (3:1).
22:44
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za sekání.
19:21
Vyloučen hráč Ladislav Griga družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C do konce utkání.
19:21
Vyloučen hráč Ladislav Griga družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za hrubost.
19:21
Vyloučen hráč Ladislav Griga družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 5 minut za nesportovní chování.
19:01
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Jakub Hříbal (2:1).
12:00
12:00
11:07
Vyloučen hráč Filip Švojgr družstva FBC Blue Horses na 2 minuty za sekání.
08:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (1:1).
03:45
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil František Štiller, asistoval Filip Švojgr (1:0).
02:56
Vyloučen hráč Ladislav Griga družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Petr Dunda.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C:
00:00
Line-up domácích FBC Blue Horses: brankář: Lukáš Zbránek; hráči v poli: Filip Švojgr, František Štiller, Stanislav Prokop, Jaroslav Macík, Jakub Drexler