2:2
0:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C - FAT PIPE Traverza Mukařov B 2:6
15. Roman Major, 24. Martin Eliáš - 2. Štěpán Weiss, 8. Tomáš Lain, 11. Jakub Votruba, 17. Karel Štipka, 19. Jan Hruška, 25. Štěpán Weiss; rozhodčí: Ondřej Benačan - Petr Dunda; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Carolina Casado ? - Karel Mrkos ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:1;
36:00
33:59
Vyloučen hráč Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za hrubost.
30:53
Vyloučen hráč Karel Mrkos družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:48
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Štěpán Weiss, asistoval Karel Svatoš (2:6).
24:00
24:00
23:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Martin Eliáš, asistoval Ladislav Griga (2:5).
22:13
Vyloučen hráč Karel Štipka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B na 2 minuty za sekání.
18:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jan Hruška, asistoval Karel Svatoš (1:5).
16:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Karel Štipka, asistoval Michal Turek (1:4).
16:19
Vyloučen hráč Roman Major družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za hrubost.
14:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Roman Major, asistoval Martin Eliáš (1:3).
12:00
12:00
11:45
Vyloučen hráč Patrik Vavruška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C na 2 minuty za hrubost.
10:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Jakub Votruba, asistoval Karel Svatoš (0:3).
07:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Tomáš Lain, asistoval Robert Štipka (0:2).
01:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov B vstřelil Štěpán Weiss, asistoval Zdeněk Holický (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Petr Dunda.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov B: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: David Šiman, Michal Turek, Tomáš Lain, Robert Štipka, Karel Štipka