4:2
2:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - Floorball Club FALCON 9:4
6. Jan Hrdlička, 9. Jan Hrdlička, 13. Jan Hrdlička, 22. Ondřej Filip, 23. Jan Hrdlička, 26. Ondřej Filip, 26. Ondřej Filip, 32. Jan Hrdlička, 40. Vojtěch Švara - 20. Miloš Beer, 28. Ondřej Pajer, 35. David Janáček, 43. Jakub Škrdla; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Michal Novák ?, Jan Bušina ?; po třetinách: 3:0, 4:2, 2:2;
45:00
43:35
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
42:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Patrik Koníček (9:4).
39:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Vojtěch Švara, asistoval Dominik Chlum (9:3).
34:08
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Vojtěch Řádek (8:3).
31:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Lukáš Panenka (8:2).
30:00
30:00
27:56
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Ondřej Pajer, asistoval Vojtěch Řádek (7:2).
25:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ondřej Filip, asistoval Vojtěch Švara (7:1).
25:27
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Bušina družstva Floorball Club FALCON
25:22
23:52
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:40
21:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Ondřej Filip, asistoval Lukáš Panenka (4:1).
20:53
Vyloučen hráč Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
19:02
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Miloš Beer, asistoval Daniel Budáč (3:1).
17:40
Timeout Floorball Club FALCON
15:00
15:00
12:39
09:27
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy B neproměnil Ondřej Filip.
08:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Daniel Havlíček (2:0).
06:06
Vyloučen hráč Vojtěch Švara družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
05:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Matěj Bouček, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Vojtěch Press, Daniel Havlíček