2:4
3:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - FbŠ Bohemians B 6:7
5. Veronika Kučerová, 16. Eliška Malíková, 18. Nicol Hyková, 22. Klára Bačkovská, 26. Eliška Malíková, 30. Eliška Malíková - 2. Anežka Smočková, 8. Bára Mlezivová, 11. Klára Schmiedová, 14. Markéta Seidlerová, 17. Anežka Smočková, 20. Klára Schmiedová, 21. Markéta Seidlerová; rozhodčí: Jan Chuděj - Jakub Kantor; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Rosalie Denemarková ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:1;
29:50
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Kateřina Bünterová (6:7).
28:14
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
25:57
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Kristýna Hájková (5:7).
25:15
Bohemka zapomněla na obranu a hrálo se 5 na 3
21:15
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Bačkovská, asistoval Veronika Kučerová (4:7).
21:14
hráčka s číslem 28 dostala ukázkové jesle a končí to gólem
20:40
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Klára Schmiedová (3:7).
20:00
20:00
19:23
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Klára Schmiedová z trestného střílení (3:6).
19:23
Čápová faulovaná
17:46
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nicol Hyková, asistoval Leontýna Káralová (3:5).
16:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Anežka Smočková, asistoval Tereza Mandíková (2:5).
15:57
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková bez asistence (2:4).
13:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Markéta Seidlerová z trestného střílení (1:4).
13:37
krásný nájezd Seidlerové
12:15
Forštová to schytala míčkem
10:45
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Klára Schmiedová, asistoval Alžběta Hegenbartová (1:3).
07:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Bára Mlezivová, asistoval Anežka Smočková (1:2).