1:4
1:0
- : -

FbŠ Bohemians B - FBC Kralupy n/V 2:5
16. Martin Janoušek, 32. Oldřich Pliska - 5. Jakub Šebesta, 13. Jakub Šebesta, 20. Kristián Malík, 22. Kristián Malík, 24. Daniel Toužimský; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2 + Matěj Gubien OS:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Adam Kocián ?; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:0;
36:00
31:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Oldřich Pliska, asistoval David Nedbal (2:5).
31:18
Timeout FBC Kralupy n/V
31:18
Vyloučen hráč Daniel Toužimský družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za vražení zády.
29:16
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
28:32
Timeout FbŠ Bohemians B
24:00
24:00
23:54
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Toužimský, asistoval Patrik Alberovský (1:5).
22:01
Vyloučen hráč Jakub Šebesta družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
21:27
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (1:4).
19:11
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (1:3).
19:11
Vyloučen hráč Matěj Gubien družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:11
Vyloučen hráč Matěj Gubien družstva FbŠ Bohemians B - osobní trest.
17:26
Vyloučen hráč Martin Janoušek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
15:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek z trestného střílení (1:2).
15:54
Vyloučen hráč Tomáš Bohata družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
12:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta bez asistence (0:2).
12:00
12:00
04:25
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Kristián Malík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: Adam Kocián; hráči v poli: Tomáš Bohata, Adam Gašpar, Jakub Šebesta, Kristián Malík, Tomáš Carvan
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Václav Paukner; hráči v poli: Jan Král, Jan Šebek, Matěj Gubien, Martin Janoušek, Matěj Pecha