1:3
1:0
- : -

TEXAS LONGHORNS B - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 2:4
13. Nikola Křemenáková, 36. Filip Kovář - 8. Jaroslav Borl, 13. Matěj Gubiš, 16. Matěj Gubiš, 18. Filip Nochta; rozhodčí: Daniel Přibil - Milan Baloun; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Merta ? - Matyáš Hlaváček ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:0;
36:00
35:59
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Filip Kovář, asistoval Daniel Drake (2:4).
32:41
Vyloučen hráč Daniel Drake družstva TEXAS LONGHORNS B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:07
Vyloučen hráč Jaroslav Borl družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:54
Vyloučen hráč Filip Vedral družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
24:10
Vyloučen hráč Daniel Drake družstva TEXAS LONGHORNS B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
19:09
Vyloučen hráč Michal Kulhánek družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za hrubost.
17:47
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Filip Nochta, asistoval Daniel Kubát (1:4).
15:45
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Matěj Gubiš, asistoval Jakub Jurišta (1:3).
12:52
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Matěj Gubiš, asistoval Michal Kulhánek (1:2).
12:20
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Jan Valenta (1:1).
12:00
12:00
07:18
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Filip Nochta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS B: brankář: Jan Merta; hráči v poli: David Makovský, Zuzana Purkrábková, Adam Nekola, Vojtěch Mlnářík, Patrik Zatloukal