0:1
1:3
- : -

Šneci z Pěšin - AIK Steel Kladno B 1:5
27. Michael Rendl - 12. David Schneider, 14. David Schneider, 30. Petr Hora, 30. Daniel Hadaš, 34. Jaroslav Chalupný; rozhodčí: Jakub Kabourek - Tomáš Tůma; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Vyčichl ? - Jan Gierczynski ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:3;
36:00
35:47
Šneci by opravdu chtěli vstřelit ještě jeden gól, ale dneska to opravdu nejde..
33:16
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jiří Neradil (1:5).
33:16
Hra tomu odpovídala... Kladno je nyní daleko více na míčku a proměňuje další šanci
33:14
Šneci jsou u míčku vždy o něco později než Kladenští...
31:32
Šnekům trochu dochází šťáva a Kladno postupně navyšuje svůj náskok
29:54
Timeout Šneci z Pěšin
29:54
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Daniel Hadaš bez asistence (1:4).
29:20
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Petr Hora, asistoval Daniel Hadaš (1:3).
27:35
Šneci protrhli střeleckou smůlu a vstřelili svůj první gól po obrovském závaru
26:35
Branku družstva Šneci z Pěšin vstřelil Michael Rendl, asistoval Jakub Mikeš (1:2).
25:02
Šance Kladna... hezká akce dua Chalupný - Schneider
24:00
24:00
21:49
brankář Kladna si bude muset opravit lak na své helmě... dneska je to už asi čtvrtá střela, kterou vyrazil svou maskou
21:05
Kladno zavřelo Šneky na jejich zahrádce...
18:50
nyní si hráč Kladna zahrál na Quassimoda - Zvoníka od Kladenské Matky boží.... tyčka zacinkala na celou halu
17:59
Další spálená loženka Šneků...
16:29
neuvěřitelné.. brankář Šneků chytil míček od spoluhráče a rozhodčí neměli jinou možnost... MALÁ DOMŮ
15:51
Šneci zatím hrají přesilovku aktivně, přihrávky létají ze strany na stranu... ale finální střela chybí
15:04
Vyloučen hráč Michal Hájek družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:20
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil David Schneider, asistoval Jiří Neradil (0:2).
13:20
A další gól Kladna....
12:37
Šneci zaútočili za stolek časomíry při vyhození míčku z obranné poloviny... Časomíra má jediný vzkaz: "My za ten gól nemůžeme!"
12:00
12:00
tak zatím Kladno vytěžilo ze svých šancí více... ale Šneci zatím hrají nebojácně a tlačí se do zakončení... ale zatím jsou bezzubí
12:00
11:38
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil David Schneider bez asistence (0:1).
11:38
a je to tady... po velké chybě v obraně Kladno otevírá skore
10:42
Šneci mohou litovat promarněných šanci... hráč stál sám před brankou, ale vystřelil jen do sítě za brankou