2:1
3:1
- : -

EMCO Cholerics - Florbal Neratovice 6:3
10. Tomáš Tajer, 14. Ondřej Popelka, 23. Ondřej Popelka, 31. Michal Kadlec, 33. Ondřej Popelka, 34. Michal Kadlec - 2. Vojtěch Görög, 24. David Rutte, 36. David Blabolil; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Robert Žižka 19 - Tomáš Neckář 7; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
36:00
35:44
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Blabolil, asistoval Jan Wojnar (6:3).
35:29
Vyloučen hráč Štěpán Wagenknecht družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:43
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Ondřej Popelka (6:2).
32:16
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Ondřej Krajíček (5:2).
30:36
24:00
24:00
23:46
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Rutte, asistoval David Blabolil (3:2).
22:10
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Pavel Uher (3:1).
21:25
Vyloučen hráč Martin Hrubec družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nesportovní chování.
13:34
12:00
12:00
09:17
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Tomáš Tajer, asistoval Daniel Píro (1:1).
06:37
Vyloučen hráč Jakub Hašek družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za špatné střídání.
03:53
Vyloučen hráč Michal Kadlec družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání.
01:16
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Vojtěch Görög, asistoval Jan Wojnar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Neratovice:
00:00
Line-up domácích EMCO Cholerics: brankář: Robert Žižka; hráči v poli: Martin Jahoda, Ondřej Krajíček, Petr Tomčík, Ondřej Popelka, Michal Kadlec