0:1
1:1
- : -

Florbal Neratovice - Sépiáci Panthers Praha D 1:6
32. Kamil Petrák - 3. Dan Ježil, 3. Petr Tomeš, 5. Zdeněk Dryák, 10. David Alchimowicz, 15. Vít Halamíček, 32. Dan Ježil; rozhodčí: Martin Klán - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Neckář 14 - Marek Máčala 10; po třetinách: 0:4, 0:1, 1:1;
36:00
33:54
Vyloučen hráč Martin Hrubec družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání.
31:50
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Dan Ježil, asistoval Šimon Baumruk (1:6).
31:09
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kamil Petrák, asistoval Jan Wojnar (1:5).
24:00
24:00
14:20
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Vít Halamíček bez asistence (0:5).
12:00
12:00
11:22
Vyloučen hráč Dan Ježil družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za sekání.
09:40
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil David Alchimowicz, asistoval David Halamíček (0:4).
08:07
Vyloučen hráč David Rutte družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání.
04:21
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Zdeněk Dryák, asistoval Antonín Loučka (0:3).
02:57
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Tomeš, asistoval David Halamíček (0:2).
02:43
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Dan Ježil, asistoval František Štíbr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: David Halamíček, Petr Tomeš, Vít Halamíček, Tomáš Pauček, David Alchimowicz
00:00
Line-up domácích Florbal Neratovice: brankář: Tomáš Neckář; hráči v poli: Lukáš Mrkvička, David Blabolil, David Houdek, Martin Hrubec, Michal Brnka