3:3
2:0
- : -

SSK Future Barrandov - Wizards DDM Praha 10 B 6:4
10. Martin Ryneš, 20. Karel Pernica, 21. Jan Tomanec, 30. Karel Šteker, 37. David Ryneš, 43. Martin Ryneš - 15. Tomáš Branžovský, 17. Tomáš Branžovský, 19. Jakub Mudrák, 22. Jakub Mudrák; rozhodčí: Filip Bollardt - Bohuslav Juráš; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Jakub Urban ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:0;
45:00
44:49
Vyloučen hráč David Ryneš družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:39
Vyloučen hráč Tomáš Voborský družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
43:53
Jarmil WIZÁRDS Váňa dostal holí do obličeje ale píšťalka sudího mlčí
42:49
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval Karel Šteker (6:4).
42:03
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 B neproměnil Michael Svatoš.
41:09
Vyloučen hráč Jakub Mudrák družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:50
Vyloučen hráč Martin Ryneš družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
36:30
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil David Ryneš, asistoval Karel Šteker (5:4).
35:37
Vyloučen hráč Filip Müller družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:58
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval David Ryneš (4:4).
27:53
Vyloučen hráč Jaroslav Váňa družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
21:22
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Mudrák, asistoval Jan Štercl (3:4).
20:40
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Jan Tomanec, asistoval Martin Ryneš (3:3).
19:48
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Karel Pernica, asistoval Martin David (2:3).
19:43
Svatošův bekend skončil u stropu haly
18:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Mudrák, asistoval Michal Šik (1:3).
18:21
Šik krásně připravil gól, to bude tím starým dresem Jardy Váňi
16:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský bez asistence (1:2).
16:45
Zase náhoďák
16:32
Šató si koriguje Mudráka, který se po včerejším lokti zdá být stále dezorientován
15:00
15:00
14:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Matěj Zdobinský (1:1).
13:25
Půlhodinová rozehrávka Vaňi končí dlouhým lobem na nikoho
12:11
Výýborně Urban
09:21
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval Ondřej Hněvkovský (1:0).