5:3
2:6
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:11
1. Adam Zubek, 7. Jan Vojáček, 24. Martin Gattnar, 28. Rostislav Gattnar, 36. Tomáš Hanzlík, 39. Martin Gattnar, 39. Jan Vojáček, 47. Jan Toman, 60. Martin Gattnar - 3. Jakub Buršík, 7. Jakub Buršík, 31. Vojtěch Šimáček, 37. Michal Vojtíšek, 40. Jakub Buršík, 41. Jakub Buršík, 44. Jiří Kratina, 48. Jiří Kratina, 50. Jan Malič, 57. Jan Horák, 58. Vojtěch Bílek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Patrik Plevák 20 - Jakub Zavřel 17, Jan Linhart 12; po třetinách: 2:2, 5:3, 2:6;
60:00
Střely ve 3. třetině 14:14, střely celkem 38:31
60:00
Nejlepší hráči: Bohemians 21 Buršík, Vítkovice 43 Martin Gattnar
60:00
kometář trenéra hostů (Tomáš Folauf): únava z cesty v kombinaci s těžkým vzduchem v hale na nás byla znát a vyvrcholila herním a především gólovým výpadkem v druhé třetině. do třetí jsme hráli více na dvě lajny, abychom se dostali do vyššího tempa, což se podařilo, včetně obratu výsledku. děkujeme soupeři za zápas, děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Sladkého: Kvalitativně nadstandartní zápas. Divoké konečné skoré, o kterém rozhodla lepší produktivita soupeře ve třetí třetině. Ke všemu ostatnímu, co se dělo mimo hřiště, se prý nemám vyjadřovat, tak se vyjadřovat nebudu.
60:00
59:59
Toť vše..
59:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Rostislav Gattnar (9:11).
59:14
Bratrská spolupráce: Kros Rosti trefuje do branky Martin Gattnar.
57:40
Vítky v šesti
57:21
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Jan Malič (8:11).
57:21
Další akce, gól a time out domácích.
56:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Tomáš Otcovský (8:10).
56:44
Linhart chytá střelu Sidunova a zakládá brejk, který zakončuje přesně Horák
55:47
Choma ze středu trefuje akorát tak Hanyse Sedláka na terase za kasou..
55:06
Vyloučen hráč Vojtěch Bílek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
55:06
Utkání je poměrně vyhecované, dnes čtvrtý faul a z toho potřetí hrubost
53:21
Šimík dostal nalito na křídlo ale vylil vedle..
52:08
Chvílemi se hraje zběsile nahoru a dolů a chvílemi se vyčkává
49:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Jakub Buršík (8:9).
49:16
Malič od manťáku trefuje přesně
47:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Jakub Buršík (8:8).
47:45
Standardka hostí se od zadního mantinelu odráží před branku a Kratina uklízí do branky
46:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Vojtěch Šimík (8:7).
43:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Michal Vojtíšek (7:7).
40:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jan Malič (7:6).
39:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Tomáš Otcovský (7:5).
39:40
Buršík z výjezdu prostřeluje Plevák
38:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Adam Choma (7:4).
38:47
I další gól byl takový polovlastní. Tentokrát uklízí míček Vojáček.
38:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar bez asistence (6:4).
38:27
Tak to byla komedie.. Zavřel chtěl sebrat odražený vysoký balónek ale nedohodl se s obráncem a M. Gattnar pohodlně uklízí do prázdné branky
36:44
Vyloučen hráč Tomáš Hanzlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
36:44
Zbytečný zákrok Hanzlíka na polovině
36:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Erik Papež (5:4).
36:02
Rannanjärvi pouze do tyče
35:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Vojtěch Šimík (5:3).
35:00
Utkání sleduje 76 diváků
35:00
Šimík přesunul hru na křídlo na Hanzlíka a ten vyvěsil.
30:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Šimáček, asistoval Jan Horák (4:3).
30:24
Šimáček ze vzduchu posílá skákavý míček do sítě.
27:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (4:2).
27:50
Hloupost byla potrestána z hole Rosti Gattnara
26:42
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
26:42
Několik nesmyslných zákroků ze strany hostů v přerušené hře a domácí mají přesilovku
25:54
První zákrok Pleváka
25:11
Na střely ve 2. třetině je to v tuto chvíli 8:0
24:23
Tlak domácích pokračuje a za Zavřelem to zvoní.
23:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (3:2).
23:28
Ale zkusili to znovu a Gattnar jednoručným bekhendem posílá Vítky do vedení.
19:24
Přes stojící hráče na střídačkách je sice vidět kulové ale dneska je to pastva pro uši. Z laviček lítá perla za perlou a zajisté si obohatíme slovní zásobu o některé výživné výrazy.