2:2
2:3
- : -

Florbal Sokolov - FBC ROKYCANY 8:7
5. Jan Lazebník, 7. Jan Lazebník, 10. Kryštof Majkus, 12. Jan Lazebník, 13. Matyáš Pavelec, 17. Vojtěch Kaňka, 33. Matyáš Pavelec, 34. Vojtěch Kaňka - 5. Ondřej Váně, 7. Ondřej Váně, 14. Tomáš Kopecký, 15. Vojtěch Pekárek, 25. Michal Ernest, 27. Jiří Levý, 31. Ondřej Váně; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Rada 17 - Jakub Svoboda 7; po třetinách: 4:2, 2:2, 2:3;
36:00
34:05
Vyloučen hráč Štěpán Kozler družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hra bez hokejky.
33:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Vojtěch Kaňka, asistoval Matěj Moravec (8:7).
32:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matyáš Pavelec, asistoval Vojtěch Kaňka (7:7).
30:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně bez asistence (6:7).
30:29
Timeout FBC ROKYCANY
30:29
Vyloučen hráč Michal Ernest družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za vražení zády.
26:29
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jiří Levý, asistoval Michal Ernest (6:6).
26:13
Vyloučen hráč Jan Lazebník družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
24:36
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Ernest, asistoval Ondřej Váně (6:5).
24:00
24:00
16:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Vojtěch Kaňka bez asistence (6:4).
14:07
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Pekárek, asistoval Jiří Levý (5:4).
13:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Tomáš Kopecký, asistoval Václav Hanžlík (5:3).
12:23
12:00
12:00
11:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Lazebník bez asistence (4:2).
09:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Majkus, asistoval Matyáš Pavelec (3:2).
06:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Lazebník, asistoval Vojtěch Kaňka (2:2).
06:03
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Michal Ernest (1:2).
04:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Lazebník bez asistence (1:1).
04:07
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Váně, asistoval Lukáš Janeček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Rada; hráči v poli: Vojtěch Kaňka, Matyáš Pavelec, Jan Lazebník, Matěj Moravec, Jakub Chramosta