1:2
0:4
- : -

FBC Česká Lípa - FORZA Tatran 1:11
23. Petr Procházka - 1. Vladimír Fuchs, 3. Martin Kostiha, 3. Vladimír Fuchs, 7. Juraj Šádek, 10. Martin Kostiha, 22. Petr Živný, 22. Martin Kostiha, 26. Martin Kostiha, 29. Martin Kostiha, 30. Vladimír Fuchs, 33. Martin Kostiha; rozhodčí: Michal Jon - David Vosála; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Aleš Havlas ? - Aleš Jungmann ?; po třetinách: 0:5, 1:2, 0:4;
36:00
35:22
Vyloučen hráč Martin Zelenka družstva FORZA Tatran na 2 minuty za nesportovní chování.
32:29
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha bez asistence (1:11).
29:11
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Martin Zelenka (1:10).
28:08
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Martin Weiss (1:9).
25:32
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Petr Ďarmek (1:8).
24:00
24:00
22:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Procházka, asistoval Marek Semelka (1:7).
21:37
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Martin Sejk (0:7).
21:26
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Petr Živný, asistoval Martin Kostiha (0:6).
12:00
12:00
09:03
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Petr Živný (0:5).
06:03
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Petr Ďarmek (0:4).
02:45
02:07
00:50
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Juraj Šádek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Jon a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Aleš Jungmann; hráči v poli: Petr Ďarmek, Vladimír Fuchs, Juraj Šádek, Martin Zelenka