0:3
2:3
- : -

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:8
50. Lenka Ševčíková, 57. Klára Hanzelinová - 9. Lucie Kisugite, 19. Anna Kutnarová, 23. Anna Kutnarová, 28. Anežka Dobisiková, 33. Karolína Snopová, 51. Karolína Snopová, 54. Aneta Nigrinová, 60. Jana Svobodová; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Denisa Jirásková 23 - Eliška Kuchyňková 23; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:3;
60:00
střely domácí: 25; střely hosté: 31
60:00
Komentář trenéra domácích: Utkání rozhodly přesnější přihrávky soupeřek a využívání šancí. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář SKV P. Doubek : V Lípě nám to skákalo od začátku do konce. Je vidět, že před sebou máme hodně práce, aby jsme dokázali zápas kontrolovat a předváděli opravdu hezký florbal, který bude bavit. Děkujeme soupeři za zápas, hrál bojovně a dělal nám často velké problémy.
60:00
59:08
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jana Svobodová (2:8).
57:02
Lípa na balónku se snaží vymyslet další cestičku přes obranu hostů
56:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Martina Gembecová (2:7).
55:40
Timeout FBC Česká Lípa
55:40
Vyloučen hráč Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
53:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová bez asistence (1:7).
50:15
Vyloučen hráč Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
50:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Michaela Chlebcová (1:6).
49:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Šárka Minářová (1:5).
49:43
Vidíme snížení! Ševčíková utekla obraně a upravuje skóre na 1:5
47:59
Je to tu jak na houpačce. Hra se přelévá nahoru dolu, ale nikdo zatím netěží.
45:30
Vyloučen hráč Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
44:30
Vyloučen hráč Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
43:00
V šanci teď dvojice Meďášová-Minářová, akce však končí na hokejkách hostí
42:29
Střela Kruberové míří vysoko nad.
40:09
Úvodní buly třetí části sice vyhráli hosté, míček však ztratili a do šance se probojovala Boleslavová.
34:57
V zápase už jsou vidět i florbalové prvky.
32:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Anna Kutnarová (0:5).
30:00
Jsme v polovině utkání, které se zatím výrazně lépe vyvíjí pro tým Vinohrad.
28:04
Hosté teď zatlačili Lípu na jejich půlku a obstřelují jejich svatyni.
27:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Anna Kutnarová (0:4).
24:17
Lípa teď předvedla, že i ona umí zahrozit a vytvořila si pěknou šanci, která končí střelou nad.
22:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Karolína Snopová (0:3).
22:01
Vinohrady využívají úprku a situace 2na1 a skóre už je 0:3.
20:10
Do druhé třetiny vstupují lépe hosté a brankářka Lípy si připisuje další důležitý zákrok.
20:00
20:00
střely domácí: 7; střely hosté: 11
20:00
18:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Lucie Kisugite (0:2).
17:12
Vyloučen hráč Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:25
Dobrý zákrok Jirouskové teď drží stav stále stejný.
09:58
Hitů vidíme zatím více než gólových šancí.
08:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lucie Kisugite bez asistence (0:1).
08:39
Veliká chyba v obraně České Lípy a máme tu otevření skóre ze strany hostí.
06:22
Balónek končí v síti Vynohradů, ale bohužel pro Českou Lípu zapříčiněním faulu. Gól tedy neplatí.
04:47
Začínáme přiostřovat, první hit končí pádem Meďášové a standartní situací pro Českou Lípu.
02:30
Utkání se zatím drží ve vlažném tempu, uvidíme jak se bude odvíjet dále.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Karolína Snopová, Anežka Dobisiková, Michaela Chlebcová, Anna Kutnarová, Aneta Nigrinová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Denisa Jirásková; hráči v poli: Klára Hanzelinová, Petra Pavlíková, Aneta Slaná, Nela Medášová, Lenka Ševčíková